Poukaz na kulina.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

soleile
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 13.12.17 13:38
Poukaz na kulina.cz

Ahoj, říkala jsem si, že za zeptání nic nedám. Chtěla bych objednávat na stránkách kulina.cz a nabízí k dalšímu nákupu slevu 500. Nemáte někdo tento poukaz a víte že už objednávat víc nebudete?
Byla bych moc vděčná, na oplátku bych mohla nabídnout nabitou kartu na 500 do Hamleys v Praze (platí prý pouze na ty atrakce). Jsme z Moravy a nevyužijeme.

Reakce:

lolink
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 13.12.17 14:02

No, kdybyste nesehnala, mám. Ale pořád přemýšlím o něčem po Vánocích :D, takže si ho nechávám v záloze. Potřebujete to do Vánoc? Nevím, zda se rozhoupu k dalšímu nákupu za 1500, ale třeba jo. Je tam tahle podmínka. Plus musíte vzít něco za min 2000 kvůli dopravě, jinak byste přišla skoro o 200.

soleile
Ukecaná baba ;) 1390 příspěvků 13.12.17 15:02

@lolink jo takle, no chtela jsem do Vanoc darek za 1800 plus teda doprava, ale urcite si jej nechte, pokud premyslite ze neco koupite:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >