Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Ahoj.Je kojená?Pokud ano tak bych to připisovala tomu.Pamatuji si,že náš kluk to měl jako miminko také,dr. mi tehdy řekla,že je to kojením..respektive tím jak musí sát.
Jo jo, kojená je. Sice mě to napadlo, ale před tím jsem si toho u ní vůbec nevšimla ![]()
My to měli cca kolem 3tího měsíce a pak to samo zmizelo,oparu se neboj..fakt to nic nebude
Tak moc díky
Teď jsem jí dala spát, tak uvidíme zítra ráno. Taky doufám, že bude dobrá. Ještě jednou díky ![]()
tak Nikolce když takhle zbělaly rtíky, tak do pár dnů mi omarodila ![]()
pokud to vypadá tak trochu jako puchýř, tak to může být z intezivnějšího kojení
Koukni jí do pusinky - nemá tam taky bílý povlak? U nás se takto projevila moučnivka, resp. to byl první příznak, kterého jsem si všimla. Žádná tragedie. ![]()
Ahoj,
před chvilkou jsem si všimla, že malá (6 měsíců) má bílý pruh po celém obvodu rtů (nahoře i dole). Nemáte zkušenost, zda by se takto mohl projevovat počínající opar? Ptám se proto, že sama opar teď mám a kontaktu s malou se nevyhnu, když jí musím pořád nosit. Zatím se mi nezdá, že by tam měla nějaký pupínek, ale může být ještě brzy. Nemáte s tím některá zkušenost? A kdyby to opar byl, jak se u takhle malého miminka postupuje?
Díky moc
D.