Bílé skvrny na nehtech - co mi chybí?

7.8.19 16:41

Bílé skvrny na nechtech

Ahoj.
Na nechtech na ruce se mi objevili bílé skvrny. Nevíte někdo čím to může být? Jestli nedostatek něčeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2539
7.8.19 16:46

@Haňulinka 2019 to je různý. Mohla jsi se třeba jen trtošku nehtem bouhnout třeba o hranu stolu nebo o talířek aniž by tě to zabolelo. Pak samozřejmě nedostatkem vitamínů. Přečti tady: https://www.mojezdravi.cz/…tu-4615.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
7.8.19 16:53

@Pavculinka vyznáš se v tom? Mám na všech nehtech podélné proužky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
7.8.19 17:07

@vokishka jako malá jsem na to hodně trpěla a měla jsem nedostatek vitamínů. Odmítala jsem mléčné výrobky. Dělali se mi i bílé skvrny na předních vrchních zubech. Takže vím když mi to naskočí z čeho to mám. Pak se nutím jíst jogurty a zakusuji k tomu rohlík. Mléko nepiju - jen do kafe si dávám. Ty jogurty a mlíko mi dělají problém dodnes… ale aspoň ty jogurty jsem se naučila nějak jíst :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
7.8.19 17:08

@vokishka budeš muset vysledovat z čeho to máš - ale to většinou až se to opakuje. Jinak můžeš k obvodní a ona ti může udělat krevní testy a pak ti řekne čeho máš málo :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3086
7.8.19 17:17

@Haňulinka 2019 nedostek vápníku, zkus pít gemerku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.19 17:21

@Hanney zítra si ji koupím a zkusím ji :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22242
7.8.19 17:26

@Pavculinka dík. je fakt, že já mlíko taky jen do kafe :mrgreen:. Ale aspoň 3× denně :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.19 17:44

Ale stejně se v pondělí zeptám doktorky na preventivní prohlídce ať mám klid :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
7.8.19 17:46

@vokishka to ti moc nepomůže :? :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.19 17:51

@Pavculinka to si taky myslím, ale za zeptání nic nedám, pokud na to nezapomenu, já jsi vždycky připravím na co se chci doktorky zeptat a pak na polovinu stejně zapomenu :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2539
7.8.19 17:53

@Haňulinka 2019 pokud jdeš na preventivku měla by ti brát krev… Tak jí řekni o těch skvrnách na nehtech :hug: :hug: ale je docela dost možný že ti řekne že to nic není a mávne nad tím rukou :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.8.19 18:01

@Pavculinka uvidím :hug:, právě se mi to objevilo poprvé (možná že jsem to mněla třeba někdy jako malá). Taky jsi říkám, jestli to nemůže být třeba ze stresu, od února až do teď se mi furt něco děje :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama