Bílkovina v moči 20. týden :(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 10:33
Bilkovina v moci 20.tyden :(

Ahojte holky…shruba 2 dny mi nebylo dobre…vcera jsem mela i horecky a zimnici.tak jsem dala paralen.dnes uz mi je pomerne dobre.ale furt se citim nemocne. Byla jsem dnes u dr. v poradne a vysla mi bilkovina na 1 krizek. Dr.se k tomu nevyjadril vubec. Ja si toho vsimla az pri odchodu z ordinace.ze to tam mam napsane. Zitra jdu na uzv tak se ho na to zeptam. Tlak mam nizky. 100 na 60. Otoky tez ne. Ale ta bilkovina. Vsude se strasi s preklamsii. Tak se chci zeptat ci s tim mate nektera zkusenosti? Ze to nakonec bylo treba nachlazenim. Ptz ja ted opravdu jsem. Vcera i ta horecka. Dekuji za odpovedi a pripadne uklidneni. Zitra zacinam 20.tyden a na dalsi kontrolu jdu az za 4 tydny misto trech. Skrz svatky apod… :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Reakce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 12.12.16 11:21

Myslím že to je spíš reakce těla na tu nemoc. při nemoci to být může. aspoň myslím. tak se nenervuj :hug:

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 11:31

Snad ano. Teda verim ze ano. Jen teda me ted zas hloda v hlave ze mi treba nepredepsal nejaky atb teda. No…zitra na nej budu mit vic otazek. Bohuzel jsem si toho vsimla az po ceste domu… :think: nebyt tehotna neresim.dam hot drink a jestli mam neco v tele a v moci hodim za hlavu. Ted mam strach o miminko. Vsak to kazda zname… :srdce:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 12.12.16 11:43

@hanourek tak jestli jsi byla v poradně, tak předpokládám na gyndě, tam ti sotva můžou předepsat atb na nějakou negynekologickou nemoc. a mysím, že když už je ti líp, tak to je jen viroza, a tělo se s tím popere samo, pokud nebude zítra dobře, tak si zajdi k obvodnímu, ten zjistí, jeslti budeš atb potřebovat, nebo ne. a celkově myslím že s tvým tlakem se preeklampsie v tuhle chvíli absolutně obávat nemusíš :hug:

Judithkaj
Nováček 12.12.16 12:02

To je k té teplotě.

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 12:09

Zitra se s dr. pobavim ci zajit jeste k obvodakovi. Ptz za jinych okolnosti bych tam uz nesla, ptz je mi oproti vcerejsku dobre. A predpokladam ze zitra mi az na rymu uz pocitove nebude nic…dekuju za odpovedi :hug: klidna budu asi az se miminko narodi a vse bude v poradku…teda…strach bude celozivotni..uz 1 syna mam…ale v tom brisku jsou zavisli i od myho zdravotniho stavu. No..uz at je kveten :andel: :hug:

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 12.12.16 12:19

@hanourek já měla na kontrole ve 13tt taky bílkovinu v moči ptali se jestli jsem nemocná, měla jsem v tu dobu virozu tak říkali že to bude tím, na další kontrole už to bylo ok

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 12:44

@terynka006 ano? Dekuji za uklidneni. Snad i u me to bude pi svatcich v norme uz :hug:

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 12:45

@terynka006 a jeste se zeptam. nejaky atb jsi brala? Ci jen caje…? Na tu nemoc

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 12.12.16 13:15

@hanourek vůbec nic jen kapky na rýmu a na kašel, obojí jsem měla od dr. weiss

hanourek
Kecalka 236 příspěvků 12.12.16 13:26

@terynka006 ja to prave taky resim prirodne a max.na teplotu. Dekuju moc za uklidneni. Ale zitra se dr. radeji poptam jeste. Hezky den preju..bez virooooz :kytka:

terynka006
Závislačka 3553 příspěvků 12.12.16 13:37

@hanourek přeju to stejný :) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >