Reklama

Bílkovina v moči??!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.10.10 14:23
bílkovina v moči??!!

Ahojte holky. Dnes jsem byla na ko i s močí, jsem 10+3. Ani se mi ta moč tam nechtěla dávat, byla úplně kalná a byly v ní takové hleny či co!!! Krev se tam podle test.proužků neukázala, ale hodně bílkoviny. Usoudily jsme,že to bude namícháno s utrogestanem, zavádím ho každý večer. Myslíte, že je to možné? Nemáte s tím některá zkušenost?Díky za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 20.10.10 14:27

Já měla taky bílkovinu v moči, bylo to kvůli nachlazení. Další kontrolu už byla moč ok. Nejsi nachlazená nebo po nachlazení?

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.10.10 14:29

Nee, nejsem.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 20.10.10 14:34

Tak to nevím, co ti na to řekl dr.? Na tvým místě bych asi počkala do další kontroly a pokud by se opakovalo, tak to s dr. nějak řešit… minimálně se zaptat, proč se tak děje a co s tím.

Držím palec, ať je to příště ok.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >