Bílkovina v moči??!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.10.10 14:23
bílkovina v moči??!!

Ahojte holky. Dnes jsem byla na ko i s močí, jsem 10+3. Ani se mi ta moč tam nechtěla dávat, byla úplně kalná a byly v ní takové hleny či co!!! Krev se tam podle test.proužků neukázala, ale hodně bílkoviny. Usoudily jsme,že to bude namícháno s utrogestanem, zavádím ho každý večer. Myslíte, že je to možné? Nemáte s tím některá zkušenost?Díky za odpovědi.

Reakce:
Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 20.10.10 14:27

Já měla taky bílkovinu v moči, bylo to kvůli nachlazení. Další kontrolu už byla moč ok. Nejsi nachlazená nebo po nachlazení?

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 20.10.10 14:29

Nee, nejsem.

Sunnyside
Ukecaná baba ;) 1751 příspěvků 20.10.10 14:34

Tak to nevím, co ti na to řekl dr.? Na tvým místě bych asi počkala do další kontroly a pokud by se opakovalo, tak to s dr. nějak řešit… minimálně se zaptat, proč se tak děje a co s tím.

Držím palec, ať je to příště ok.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >