Bílý šum celou noc?

547
26.4.11 12:56

Bílý šum celou noc ?

Maminky, myslíte,že lze mít puštěný bílý šum (rádio) celou noc a že to pomůže miminku déle a lépe spát? Praktikovala jste některá? Náš malej se přitom vždycky krásně uklidní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9649
26.4.11 12:58

U nas se tada uklidnovalo vysavacem, ale podstata je stejna :-)
Snazila jsem se pouzivat co nejmene, bala jsem se navyku… budes poustet celou noc nejakou dobu a potom uz bez toho mimco neuspis a neuklidnis!!! :-(

Takze ja bych to snazila korigovat :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15071
26.4.11 13:02

U novorozence (tak +- do šestinedělí) bych to udělala, kdybych si už opravdu nevěděla rady jinak.

U staršího dítěte už ani omylem - takovéhle věci se velmi rychle zvrhnou v návyk a zlozvyk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2447
26.4.11 13:20

Ahoj, vlastní zkušenost tedy nemám, ale byla u nás na návštěvě v létě kamarádka s dvouletou holčičkou. Přišly do bytu, malá se ani nesvlékla a spustila strašlivý řev. Já se úplně vyděsila, kamarádka ale v klidu povídá, že to je OK, jen mám pustit TV!! 8-o
Prý je na to zvyklá od malička.
Přiznám se, že druhý den jejich návštěvy mi už ta TV tak strašně lezla na nervy, že jsem jí, když byly děti zabrané hraním, nejprve ztumila skoro na minimum a po chvíli vypnula a opět ŘEV!! :pocitac:
Nevím, asi bych to radio využila jen ve chvílích nejvyšší nouze. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3064
26.4.11 13:48

rozhodně bych to tak neřešila. Rychle si zvaknou. Sousedi si naučili dítko spát u lampičky. Svítili do tří let ,denně :zed: pak přestali svítit,ale na úkor toho,že měli dítko na dalších pár let nastěhované v posteli.
My máme , hračku,co se dá upevnit na postýlku. Má senzor a pokud dítě začne plakat spustí se uklidňující hudba a tlumené světýlko.nebo se dá nahrát vlastní melodie. Ale my využíváme jen na hraní :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8907
26.4.11 13:57

Tak na to bych dítě rozhodně nezvykala 8-o . Náš fyzikář vždycky říkal, že je trestuhodné pouštět spícímu mimču nějaké hluky, stačí ty co slyší i bez takovéhoto „uklidňování“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bin
465
26.4.11 14:42

celou noc bych to nedělala…jinak o tom zvyku…vše to chce s rozumem…mám dvojčata a v šestinedělí bez fénu bych asi zcvokla. teď je jim půl roku…máme šum nahranej na CD…a pouštím ho jen v nejnutnějším případě, když jsou přetažený nebo nějak nemocný a nemůžou usnout…vždy, postupně ubírám na hlasitosti a po pár minutách vypínám…ale už u toho fakt usínají málokdy…usnou v klidu jen položené do postýlky…a to jeden čas fakt masakr…jen šum a houpání v autosedačce…bála jsem se, že jsem na sebe ušila bič, ale ne…vše jsme postupně odbourali - nejdřív zavinovačku, pak houpání a nakonec šum… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama