Bio Lab maska na obličej

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
govana
Kecalka 136 příspěvků 28.10.14 20:26
Bio Lab maska na obličej

Znáte tuto masku tedy máte odzkoušeno na sobě?

Reakce:
iizabela
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 29.10.14 19:50

Ja si ji koupila a mam ji uz skoro vypouzivanou..je to spis krém nez maska nebo mne to tak připadalo, tak jsem si to patlala na noc jako krem

govana
Kecalka 136 příspěvků 29.10.14 21:24

A výsledek?

iizabela
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 29.10.14 21:32

No celkem lehký a příjemné vonící krem.Co by sis tim chtěla „léčit“?ja si to koupila kvůli pigmentovym skvrnam, co se mi udělaly ke konci tehotenstvi, ty mi teda začaly po porodu mizet, ale fakt nevim, jestli je to tou maskou a strie nemám, resp. maličkou jako striicku mam, ale teda nezmizela po mazání..

govana
Kecalka 136 příspěvků 29.10.14 21:37

No přece vrásky :mrgreen: To je humor, viděla jsem na to bomba reklamu :P

iizabela
Zasloužilá kecalka 714 příspěvků 29.10.14 21:42

No nevim, nedokážu ti říct, ja moc vrásky nemam, ale asi to nebude zadnej zázrak..našla jsem tady na emiminu diskuzi, ze je to podvod :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové řádila i na pohřbu Zindulky: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >