Reklama

Biologický otec vše otočí proti mě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 27.12.11 22:57
Bio otec vše otočí proti mě

Ahojky. Mám osmi měsíčního syna, minulý týden se mi ozval bio ote poprvé od té doby co je malý z nemocnice doma, že pro něho má dárek. Dohodli jsme se, že se sejdem u něj v práci. Náš rozhovor probíhal v klidu, žádné nadávání ani výčitky. Jen jsem se ho zeptala jestli ho jeho syn vůbec nezajímá a proč se neozve, protože se k němu za tu krátkou chvíli choval hezky. Slíbil, že se ozve a staví se za ním. Dnes mi volal jeho švagr, že mu říkal, že jsme se strašně pohádali a nevím co ještě, neřekl mi přesně proč. Zítra jedu za babi (jeho mámou) a tam bych se měla dozvědět o co přesně šlo. Nevím jak se mám chovat a jak postupovat. Vím jen, že se s bio otcem už sama sejít nemůžu, protože i z klidného rozhovoru udělá drama. Jak udělat abych byla nad věcí?

Reklama

Reakce:

GAZOLDA
Kecalka 441 příspěvků 28.12.11 00:35

Jak udělat abych byla nad věcí?

Koukej se na svého malého broučka a říkej si- já neutekla sem silná,
vychovávám ho sem silná, porodila sem silná, nosila sem ho sem silná,
mám z něj radost dává mi sílu a koukni na bio otce a říkej si utekl, nevychoval, nerodil je srab a nemá z dítěte radost jako já.
Jednou větou Sem hrdá máma a nic mě nemůže rozhodit.
Ps. Napiš jak to dopadlo
Držím palce :kytka:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 28.12.11 07:38

Chlapec asi doteď netušil, co to obnáší s někým zplodit dítě. No, i takoví jsou mezi náma. Může to být stresová reakce, může to být i projev slabošské povahy. To uvidíš v příštích týdnech a měsících.
Všechno záleží na tom, jestli si ho chceš do svého života dál pouštět - a jestli on má zájem o to, aby se s váma vídal.
Myslím, že jeho chování není důvod ke stresu, pokud spolu nežijete pod jednou střechou nebo nemáte společný majetek. On svých chováním píše vysvědčení sobě, ne tobě.

lasička1
Echt Kelišová 8021 příspěvků 28.12.11 08:47

Zakladatelko-a to bio otec viděl syna poprvé?
Je možný,že okolí,rodina se ho ptají,proč syna nenavštěvuje,proč se me nevěnuje a on jako úhybný manévr sdělil,že není možný,aby vy dva jste se v klidu dohodli.Třeba rychle hledal nějakou výmluvu pro jeho chování a v tu chvíli ho nic rozumnějšího nenapadlo.A ne­domyslel důsledky,že se to k tobě donese.
Uvidíš,co bude říkat jeho maminka-s tou jsi běžně ve styku?Vycházíte spolu dobře?A co je důvodem,že s partnerem,s bio otcem spolu nejste?Není i tam zakopaný pes?Ty jsi nechtěla,nebo on neměl o rodinu zájem?

26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 28.12.11 19:45

Díky za reakce. S jeho rodinou vycházím velice dobře. Před porodem jsme s otcem byli na všem domluveni než si našel partnerku teď už manželku a to vše začalo. Vím, že tam je zakopaný pes a ona dělá vše proto aby nám ve styku zabránila. Viděl malého v porodnici, když se narodil a pak až teď. Chci aby se stýkal s prckem aby měl tátu. Když jsem se s ním viděla vše probíhalo v pohodě, měla jsem z toho vážně dobrý pocit, že by to mohlo jít, že si ho malý získá, ale opak je bohužel pravdou. On je slaboch, se mnou se baví tak a pak je vše naopak. Rozešli jsme se protože jsme spolu neuměli komunikovat až to vyvrcholilo agresí z otcovi strany. Alimenty mi platí pravidelně a kdybych mu řekla, že potřebuji poslat víc peněz, udělá to (už jsem to zkusila), ale to je celá jeho aktivita. :( Jeho žena má dítě a to mu asi stačí. :nevim:
Dnes jsem se u babičky dozvěděla, že ji řekla, že spolu nemůžeme být, že se pohádáme, ale tak to není. Vypadá to, že to jeho rodina pochopila.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama