Bioaktivní C.L.A. 1000 - zkušenosti

574
23.1.06 20:12

Bioaktivní C.L.A 1000

Ahoj holky,

včera jsem viděla v televizi reklamu na tyto tablety máte s tím některá zkušenosti?

Opravdu fungujou a nebo je to zase další blábol na tahání peněz z lidí?

Děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2114
23.1.06 20:17
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.1.06 21:46

Taky byste to zvladli, ja uz tech 53kg mam. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
23.1.06 22:10

Ahoj,
mé tělo (hlava) vzdoruje všem těmto zaručeným doplňkům…
Po Bio Chromu mne nepřešla chuť na sladké… po Bio CLA nevím, chodila jsem tehdy 3× týdně cvičit, tělo se zpevňoalo spíš kvůli tomu než kvůli podpoře nějakého drahého doplňku… Pak jsem po pár letech zas zkusila něco nového - Synamin v kombinaci s běháním a stepperem.. zase nic… jsem ztracený případ.. bude-li hlava věřit, půjde to… zřejmě… prostě to umne nějak nefunguje a jiní mají skvělé výsledky…
Tkaže peníze už za nic nehodlám vyhazovat, jen cvičit, zvládat jídelníček na vhodné úrovni (žádjé hladovky, extrémy) a mít pevnou vůli… kterou nyní nemám a po zkouškovémj období snad budu zase mít… (nyní žiju na čokoládě).. :-) To se pak nemůžu divit, ž emám pořád 8kg oproti stavu před těhu ještě nahoře… :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.1.06 23:31

Efina: no muj nazor je ze nelze cekat od nejakeho vitaminu ze za tebe zhubne a jeste ti zpevni telo, to je proste prostredek na vypomoc, to zpevneni opravdu lze docilit jen cvicenim, a kdyz nekdo bude cvicit, jist nejaky ten vitamin a jidelnicek sama cokoska a bucek a knedliky(to jen tak orientacne)tak to asi taky nepujde, az na vyjimky. Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
258
24.1.06 11:09

ahoj

Ahojky, co se týká těchto vitamínů, tak v telce je reklama na to, že podporují hubnutí, ale na letáčku v krabičce se píše, že je to doplněk stravy, který pomahá hlavně zpevňovat svalstvo, pokud se teda cvičí.Sám o sobě není na hubnutí. Myslím že tyto tabletky se můžou užívat v kombinaci s vlákninovými a pak chromem atd. Vždycky se ale ten dotyčný človíček musí snažit sám hlavně hýbat, jinak je to myslím na nic. Já to balení ani nedobrala.Tyto doplňky stravy jsou hodně popisovány v časopise z lékárny, ale už neznám to jméno, někdy chodí i poštou zdarma......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 11:46

když už je diskuse o tabletkách…má někdo z vás vyzkoušený třeba Imedeen na pleť? Mám po těhotenství dost suchou pleť ale přesto se mi dělají pupínky. Existují prý i další přípravky, ale nevím jaké. Znáte je?

• Nahlásit
  • Citovat
958
24.1.06 11:57

Ahojky maminy,
tak já bych vám poradila omezit sladké (co nejvíc, nemusíte uplně..radši ho jíst dopoledne) a pak tak od 17-18 hodin už nic nejíst…pít neslazené tekutiny. To pro začátek. Jinak bych řekla, že můžete jíst všechno,jen se nepřejídat…Pak by bylo fajn se trochu hýbat a rozhodně je asi lepší někam chodit. Nějakej aerobic proložit posilovnou a pak tepr přemýšlet o pomocníkách ve formě chemie!
Z pomocníků radím L-Carnitin, nebo lepší FatBurner…ale chce to u toho trochu makat. Kdyby někdo chtěl detaily o těchto přípravcích, tak písněte…
Takže všechno jde, jen když se chce..!!!
přeju co nejsnáz shozená kilča.....:-))
Kačula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
24.1.06 11:57

Já mám na pleť vyzkoušený BIOSIL. Pomohl mi asi o 80% snížit exém (nebo co to je) - vysychá mi a loupe se kůže na rukou. Lékaři mi dodnes přesně neřekli, čím to může být - prý moje tělo nevstřebává některé vitamíny a minerály, tak jak by bylo třeba. Ale jestli to pomůže na pupinky, to nevím. Nicméně, složení Biosilu je Biotin (vitamín H)+ křemík a Biosil Plus má navíc ještě zinek. Má to mít vliv na kůži, vlasy a nehty. A cena je celkem příznivá (cca 60,– Kč za 60 tablet).
Květina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
24.1.06 12:07

Nemusí to tak být u všech, ale chci upozornit právě na L-carnitin. Kdysi dávno, kdy jsem byla baculka a snažila jsem se zhubnout, můj kamarád, blázen do posilování mi poradil právě tyto přípravky. Světe, div se, váha šla dolů jak střelená, měla jsem po těchto přípravcích děsivé křeče v břiše (a já husa jsem se radovala jak skvěle to funguje a já hubnu!!!) a během půlroku jsem si tak odrovnala žaludek, že jsem shodila 15 kilo - trvale a nemůžu zaboha přibrat, problémy se žaludkem mi zůstaly a já při výšce 170 cm vážím 49 kilo. Nepopírám, díky těm křečím jsem se dostala až na hranici bulimie. Je to už 18 let co jsem takhle pokoušela svoje tělo a dodnes nejsem O.K. Nebyla jsem jediný takový pacient, kterého místní lékaři vyšetřovali....... . Holky, buďte na sebe moc opatrné, z vlastní zkušenosti vím, že je člověku líp když má nějaké to kilčo navíc, než když strádá vychrtlostí. Já se děsím až zase přijde léto a všichni budou chodit na koupák a já se tak stydím za ty své vystouplé kosti :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
6429
24.1.06 20:05

Sany,
je jasné, že když člověk cvičí a bere k tomu doplňky, že taky upraví jídelníček.. já jen že ani po pár měsících nebyl výsledek jiný než když člověk cvičil a správně jedl bez těch doplňků = u mne že to nezabírá.
Jinak to, že nyní jsem na čokoládě, abych se dokázala učit v době,kdy všichni hajají, je věc jiná. To se ani nedivím, že vypadám jak vypadám.
Holt si na svých 62 kg při 180cm výšce ještě musím chvíli nechat zajít chuť. Před druhým dítětem bych ale byla moc ráda zpátky na své váze…
Tak snad to půjde i bez děch Bio aktivních doplňků :-)

E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
freek
31.1.12 13:16

Jde to i bez preparátů

Ahoj, žádný přípravek není třeba. :cert:

• Co jste snědly ve 3 jídlech denně si rozložte do 5ti jídel denně !!!
  • Vyměntě část jídla za zeleninu (pod zeleninou si nepředstavujte tuřín, nebo ředkev, ale třeba takový zelný salát ke kuřecímu řízku je dobrota).
  • Jezte večer něco lehčího, a dejte si poslední jídlo 2-3 hodiny před spánkem (tj pokud chodím spát ve 23hod, jezte nejpozději v 20hod - a mezitim si dejte jabko)
  • Snažte si 2-3× týdně zasportovat (stačí procházka, kolo, plavání - není to tak casove narocne) mně se po sportu vzdycky nechce moc jist… Po čase se Vám zmenší žalůdek.
  • Jako dobrý tip dávám Olomoucké tvarůžky na večeři - mají nejlepší poměr mezi bílkovinami a tukem (jsou dělané z nízkotučné syrovátky).
  • Další tip - nejezte tyto potraviny (čokoláda,chipsy,colu,klobásy a tučné salámy, rohlíky) a vyměnte je za (kuřecí maso, jablko a ost. ovoce, ol. tvarůžky, jogurty, těstovinový salát s kuřecím masem a zeleninou…)

Já jsem zhubl 40kg během roku bez žádného preparátu, a kdybych neměl doma takovou kuchařku, zcela jistě bych hubnul dál … :jazyk:

Hodně štěstí :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
6254
31.1.12 14:17

Tak zdravá strava a pohyb je snad samozřejmost, když chce člověk zhubnout. Ono JENOM polknutím nějaké pilulky se zázrak nestane.
Ale na druhou stranu - doplňky stravy opravdu pomáhají, ne samy od sebe, ale jde to rychleji. A C.L.A je podle mě docela trefa - mírně zrychlí metabolismus, tak člověk hubne rychleji. Nicméně za ty peníze.. pch.. lepší koupit si teď v zimě drahé ovoce/zeleninu nebo si koupit nové kalhoty, aby měl člověk motivaci. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
11.2.12 13:39

Já se také snažila hubnout s pomocí prášků na hubnutí,nejsou to žádné zázračné pilule,tak jestli se člověk nestravuje zdravě,nepije dostatek tekutin a necvičí,nemá cenu je kupovat.JSEM 20 měsíců po porodu a stále mám dos kg navíc;( ,tak jsem se rozhodla pro výživ.poradce a snad mě nasměruje konečne dobrou cestou k vysněné postavě?!:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jennyy
26.7.13 14:36

při správném užívání fungují

Ahoj, holky.
hledala jsem přípravky s CLA a dostala se až sem. moje zkušenost s CLA je skvělá, nicméně než tady začnu opěvovat tento přípravek, musím samozřejmě kriticky říct, že vše na této bázi může být značně individuální. k CLA jsem se dostala poprvé v USA a stejně jako k jiným zázračným přípravkům jsem k němu měla pochybnosti. musím říct, že díky radám mých kamarádek ohledně jeho užívání, na mě CLA působilo a působí skvěle (20 kilo dole za 4 měsíce, ale o kilech to není) beru ho v pravidelných cyklech už dva roky a užívání přináší s vhodnou kombinací cvičení výsledky bez nějakých šílených drastických diet a hodin v posilovně.

musím souhlasit s těmi, které zde píšou o tom, že pilulky samy o sobě zázraky neudělají. osobně má k čisté chemii odpor a nikdy bych ji nebrala.

tedy moje resumé - CLA s vhodnou kombinací stravy a správného cvičení fungují a jsou pro mě malým zázrakem, kterému věřím. a samozřejmě - trh se rozšiřuje a není CLA jako CLA - bacha na to:)

hezký den, jana :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama