Biocon 2000

8
5.5.16 23:16

Biocon 2000

Mate nekdo zkusesnot s timto pristrojem na panevni dno? dekuji… maji ho v Podoli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30506
5.5.16 23:17
@Carmela píše:
Mate nekdo zkusesnot s timto pristrojem na panevni dno? dekuji… maji ho v Podoli.

Výborná zkušenost. A mají ho nejen v Podolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
10.5.16 21:42

Dekuji, tam se plati 250 za sezeni. Zajimalo by mne, zda je to udrzitelne, dlouhodoby efekt… a zda jste pritom nemely nejake deprese a spliny, myslim, behem sady tech sezeni… dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
10.5.16 23:58
@Carmela píše:
Dekuji, tam se plati 250 za sezeni. Zajimalo by mne, zda je to udrzitelne, dlouhodoby efekt… a zda jste pritom nemely nejake deprese a spliny, myslim, behem sady tech sezeni… dekuju

Kdo ti doporucil Biocon? jak moc je to udrzitelne, to zalezi na stavu panevniho dna. Obecne udrzet ho v dobre kondici je celozivotni zalezitost. Po 10 uvodnich sezeni na Bioconu se doporucuje chodit pak tak jednou do mesice, prave kvuli te udrzitelnosti.
Deprese a spliny? Nerozumim otazce. Sezeni na kresle je podobne rehabilitacnimu cviceni, akorat za tebe cvici stroj. U rehabilitaci taky mivas deprese a spliny?
Zase az takova kovbojka to neni. Ja si u toho normalne ctu casaky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
27.3.21 19:45

@Mango_Lassi ahoj, vidim, ze jsi online, tak se zkusim zeptat :D mám po porodu problém s oslabeným vnějším svěračem a klasické cvičení na pánevní dno je mi jakoby nepříjemné. Napadla mě alternativa v podobě tohoto křesla, nevíš kde ho všude mají? A chodíš pořád?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30506
27.3.21 19:55
@Shaarushka píše:
@Mango_Lassi ahoj, vidim, ze jsi online, tak se zkusim zeptat :D mám po porodu problém s oslabeným vnějším svěračem a klasické cvičení na pánevní dno je mi jakoby nepříjemné. Napadla mě alternativa v podobě tohoto křesla, nevíš kde ho všude mají? A chodíš pořád?

V Podolí ho mají a ještě tady https://www.krasa-zdravi.cz/

Ale nevím, kolik to teď stojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat