Bolest v podbřišku 4 měsíce po porodu

285
5.5.16 20:38

Bolest v podbrisku 4m po porodu

Ahoj, jsem 4m po porodu, porod bezproblemovy, plne kojim, MS zatim nemam. Posledni dobou se casto boli podbrisek. Jednou cely, pak vpravo. Nejvice kdyz jdu, nebo kdyz ze sedu vstavam, to to musim chvilku rozchodit. Teploty, vytok nemam. Kdyz lezim, spim, atp.tak o tom ani nevim. Nemate zkusenost? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21
5.5.16 21:48

Bolesti v podbřišku jsem měla těsně po porodu, a v porodnici mi řekli, že je to normální, že je to tím nástupem kojení. Pak to ale ustalo. Být tebou, zašla bych s tím určitě na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
23.5.18 21:37

Bolest v podbřišku

Ahojky jsem skoro 5 měsíců po porodu. Poslední cca měsíc mám křeče v podbřišku někdy docela dost. Nekojim beru antikoncepci a MŠ jsem zatím nedostala nemáte s tím někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1963
8.10.18 12:05
@melori píše:
Ahoj, jsem 4m po porodu, porod bezproblemovy, plne kojim, MS zatim nemam. Posledni dobou se casto boli podbrisek. Jednou cely, pak vpravo. Nejvice kdyz jdu, nebo kdyz ze sedu vstavam, to to musim chvilku rozchodit. Teploty, vytok nemam. Kdyz lezim, spim, atp.tak o tom ani nevim. Nemate zkusenost? :nevim:

Ahoj zakladatelko…sice je to už hodně dlouho co si sem psala ale muzu se zeptat co to u tebe tenkrát bylo?Mam úplně to same co si tady popisovala a jsem taky skoro 4mesice po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
285
9.10.18 21:09

@SKYTULE nic, přešlo to. Asi se dával cajk do cajku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
28.6.19 10:02

Zdravím, prosím jak to u vás dopadlo, jsem 4. mesíc od 2. porodu, podbřišek rak střídavě bolí :think: někdy silně jak při ms, někdy jen jedna strana… nechce se mi otravovat dr… tak jen jestli to znáte taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat