Biseptol - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
134
25.10.21 13:40

Biseptol - zkušenosti

Ahoj holky, dostala jsem dnes tyto antibiotika na kožní infekci na kuzi, delali se mi puchyrky na bradě opakovaně..no ještě jsem je nezacala brát, ale tento tyden by mělo být slunicko, ne nějak silné asi max 13 stupnu, ale i tak se obavám, budu mít teď volno a radi chodíme s mamkou na prochajdy..myslíte, ze by to mohlo hodne vadit? Lepsi se vyhýbat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7232
25.10.21 14:14

S antibiotiky se nesmí chodit na sluníčko. Jinak na Biseptol nesmíš také kyselé, to nevím, zda víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
25.10.21 14:15

@bjetuschka ano to vím..nebudu cíleně chodit na slunko, ale chteli jsme podniknout nějaký vylet, tak jestli je tohle slunicko při takhle nízkých teplotách nebezpečný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.10.21 14:17

Po Biseptolu se mi udělalo tak zle, že na mě šly mdloby. A ani nepomohl, s čím měl.
Být tebou, tak počkám, až jak na něj budeš reagovat.

• Citovat
  • Nahlásit
7232
25.10.21 14:19
@Teri18 píše:
@bjetuschka ano to vím..nebudu cíleně chodit na slunko, ale chteli jsme podniknout nějaký vylet, tak jestli je tohle slunicko při takhle nízkých teplotách nebezpečný…

Já bych asi radši počkala. Bud s výletem nebo s léky. On je to docela driák, taky mi po něm nebylo dobře. Neriskovala bych to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
25.10.21 14:42

@bjetuschka zas takovej driak neni, brala jsem ho asi rok a pul v kuse v detstvi na mocak a zadny nasledky po nem nemam.
A co si tak pamatuju tak jsem i na to slunicko normalne chodila, ono drz dite rok a pul mimo slunce…
Ale to kysely jsem nejedla… rok a pul jsem mela pomerance nebo mandarinky tak jednou za dva tri tydny jeden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
25.10.21 14:53

@Leenvecka já prave vůbec nevim zda to chci brát, nechala jsem si to předepsat páč jsem byla zoufalá protože se mi opakovaně v rozpětí 2/3 tydnu udělali na obliceji puchyrky, měla jsem oslabenou kuzi, pokaždé se sami zahojily, ale už jsem z toho byla nešťastná tak mi udělala doktorka ster a zjistila ruzny bakterie a napsala mi tohle a řekla ze mi to nemusí sednout, tak nevim…jestli počkat zda se telo samo opětovně neuzdraví nebo vzít prasky :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
25.10.21 15:42
@Teri18 píše:
@Leenvecka já prave vůbec nevim zda to chci brát, nechala jsem si to předepsat páč jsem byla zoufalá protože se mi opakovaně v rozpětí 2/3 tydnu udělali na obliceji puchyrky, měla jsem oslabenou kuzi, pokaždé se sami zahojily, ale už jsem z toho byla nešťastná tak mi udělala doktorka ster a zjistila ruzny bakterie a napsala mi tohle a řekla ze mi to nemusí sednout, tak nevim…jestli počkat zda se telo samo opětovně neuzdraví nebo vzít prasky :roll:

ja bych si ty prasky vzala, nekdy proste tomu telu je lepsi pomoc. A fakt ten biseptol neni nic silenyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
25.10.21 17:25

@Leenvecka myslíte? páč já antibiotika téměř neberu vůbec, jako mala jsem měla minimalne a teď naposledy jako dospela před x lety na zanet mocaku..a furt se nemuzu rozhodnout, nechci si rozhazet střevní mikrofloru ale na druhou stranu nechci aby se mi opětovné vracely ty puchyre..je to těžký sakra :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
25.10.21 17:26

@Leenvecka no hlavně to mam napsáno na kozni infekci a přitom jako vedlejší účinek jsou vyrážky..tak toho se bojim nejvic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
25.10.21 17:26

@Leenvecka berete se to s jidlem ze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
25.10.21 20:10

@Teri18 brala jsem to jako dite, ted napodled mi na mocak dali jiny atb - tyhle uz na ten mocak moc nezabiraji… kazdopadne postupujde dle letaku. Jsou atv ktera se berou s jidlem a jsou takovy, ktery se berou na lacno, pripadne bez mlecnych apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat