Reklama

Blahopřání - nový domov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petramarkech
Kecalka 439 příspěvků 26.09.18 12:36
Blahoprani - novy domov

Ahoj vsichni! :kytka: Obracim se na Vas s prosbou o radu - moji velmi dobri kamaradi se pred nekolika dny odstehovali do Australie a ja bych jim chtela poslat blahoprani k novemu domovu. Koukala jsem na internet, ale bud jsem slepa nebo proste fakt nemuzu nikde zadne blahoprani k tomuto tematu najit. :nevim: Poradite, prosim? :hug:

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5764 příspěvků 26.09.18 12:41

@petramarkech A co vlastní výroba ?? Já bych to teda ocenila víc než tuctové z netu.

kilčo
Kecalka 131 příspěvků 26.09.18 12:44

tak to jsi jim mohla blahopřát ixkrát,ještě než odjeli,ne,kdoví,jak se mají ted,nechce se mi věřit,že by tam začínali jen tak z čisté vody bez pomoci a nějakých známých či příbuzných a pokud NAHODOU ano,tak je jim ze začátku spíš ouzko než že by to bylo k blahopřání.

A jinak,co je jendoduššího,než jim napsat přes různé aplikace nebo net?Nebo to musí být za každou cenu tvrdý papír se zlatým písmem „blahopřejeme“ a s velkou růží k tomu? :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 26.09.18 12:57

Blahopřání k novému domovu??? To teda neznám. Osobně bych se s nimi rozloučila, pokud jsou to dobří kamarádi. A dala jim něco skladného do nového domova. Ale posílat něco dodatečně??? :nevim:

hapolda
Zasloužilá kecalka 975 příspěvků 26.09.18 13:32

Nahodou, me to pripada jako skvelej napad :palec: ja kdyz si predstavim sebe, potesila by me pohlednice treba s rodnym mestem a neco jako “hodne stesti v novem zivote” proste takova ta klasicka, otrepala fraze, ale psana od srdce. Neskutecne me potesi pohlednice ve schrance, vsechny socialni site se muzou zahrabat. Neni nad papir s razitkem posty a propiskou na koleni naskrabany “krasny pozdrav z dovolene posila… “ :dance: :lol:

petramarkech
Kecalka 439 příspěvků 27.09.18 05:36

@kilčo @Russet Samozrejme jsme se normalne rozloucili a jsme v klasickem kontaktu pres internet a socialni site, ale myslim, ze je to proste hezke gesto, ktere je potesi, kdyz se ‚na stara kolena‘ rozhodli zacit znova, tak daleko od Ceska.. zatim jsou tam sami, nikoho neznaji, teprve resi vybaveni domu/bytu - ja bych treba byla nadsena, kdyby mi nekdo hned takhle ze startu poslal papirovou kartu s pranim vseho nejlepsiho do nove zivotni etapy - to je cele ;) Ale i tak dekuji vsem za prispevky :kytka: Nakonec jsem na strankach moonpig.com vytvorila vlastni pranicko a uz je na ceste :srdce:

Russet
Extra třída :D 10937 příspěvků 27.09.18 11:01
@petramarkech píše:
@kilčo @Russet Samozrejme jsme se normalne rozloucili a jsme v klasickem kontaktu pres internet a socialni site, ale myslim, ze je to proste hezke gesto, ktere je potesi, kdyz se ‚na stara kolena‘ rozhodli zacit znova, tak daleko od Ceska.. zatim jsou tam sami, nikoho neznaji, teprve resi vybaveni domu/bytu - ja bych treba byla nadsena, kdyby mi nekdo hned takhle ze startu poslal papirovou kartu s pranim vseho nejlepsiho do nove zivotni etapy - to je cele ;) Ale i tak dekuji vsem za prispevky :kytka: Nakonec jsem na strankach moonpig.com vytvorila vlastni pranicko a uz je na ceste :srdce:

My si s blízkými přáníčka většinou nedáváme, protože to, co je v nich, si řekneme do očí. Takže pro mě to překvápko o týden později ztrácí smysl :nevim:

petramarkech
Kecalka 439 příspěvků 04.10.18 03:52

@Russet Jasne, to je rozumne. ;) Ja jsem si spise rikala, ze budou mit pamatku na stehovani, na zacatek noveho zivota.. A vis co? Mela jsem se na to vykaslat, protoze prani jim bylo doruceno v pondeli (nechala jsem si poslat potvrzeni do emailu o doruceni), dneska je ctvrtek a oni se vubec neozvali a to jsou online 24/7. Takze asi tak :roll: :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >