Blahopřání - nový domov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
petramarkech
Kecalka 440 příspěvků 26.09.18 12:36
Blahoprani - novy domov

Ahoj vsichni! :kytka: Obracim se na Vas s prosbou o radu - moji velmi dobri kamaradi se pred nekolika dny odstehovali do Australie a ja bych jim chtela poslat blahoprani k novemu domovu. Koukala jsem na internet, ale bud jsem slepa nebo proste fakt nemuzu nikde zadne blahoprani k tomuto tematu najit. :nevim: Poradite, prosim? :hug:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 26.09.18 12:41

@petramarkech A co vlastní výroba ?? Já bych to teda ocenila víc než tuctové z netu.

kilčo
Kecalka 174 příspěvků 26.09.18 12:44

tak to jsi jim mohla blahopřát ixkrát,ještě než odjeli,ne,kdoví,jak se mají ted,nechce se mi věřit,že by tam začínali jen tak z čisté vody bez pomoci a nějakých známých či příbuzných a pokud NAHODOU ano,tak je jim ze začátku spíš ouzko než že by to bylo k blahopřání.

A jinak,co je jendoduššího,než jim napsat přes různé aplikace nebo net?Nebo to musí být za každou cenu tvrdý papír se zlatým písmem „blahopřejeme“ a s velkou růží k tomu? :mrgreen:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12218 příspěvků 26.09.18 12:57

Blahopřání k novému domovu??? To teda neznám. Osobně bych se s nimi rozloučila, pokud jsou to dobří kamarádi. A dala jim něco skladného do nového domova. Ale posílat něco dodatečně??? :nevim:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1106 příspěvků 26.09.18 13:32

Nahodou, me to pripada jako skvelej napad :palec: ja kdyz si predstavim sebe, potesila by me pohlednice treba s rodnym mestem a neco jako “hodne stesti v novem zivote” proste takova ta klasicka, otrepala fraze, ale psana od srdce. Neskutecne me potesi pohlednice ve schrance, vsechny socialni site se muzou zahrabat. Neni nad papir s razitkem posty a propiskou na koleni naskrabany “krasny pozdrav z dovolene posila… “ :dance: :lol:

petramarkech
Kecalka 440 příspěvků 27.09.18 05:36

@kilčo @Russet Samozrejme jsme se normalne rozloucili a jsme v klasickem kontaktu pres internet a socialni site, ale myslim, ze je to proste hezke gesto, ktere je potesi, kdyz se ‚na stara kolena‘ rozhodli zacit znova, tak daleko od Ceska.. zatim jsou tam sami, nikoho neznaji, teprve resi vybaveni domu/bytu - ja bych treba byla nadsena, kdyby mi nekdo hned takhle ze startu poslal papirovou kartu s pranim vseho nejlepsiho do nove zivotni etapy - to je cele ;) Ale i tak dekuji vsem za prispevky :kytka: Nakonec jsem na strankach moonpig.com vytvorila vlastni pranicko a uz je na ceste :srdce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 12218 příspěvků 27.09.18 11:01
@petramarkech píše:
@kilčo @Russet Samozrejme jsme se normalne rozloucili a jsme v klasickem kontaktu pres internet a socialni site, ale myslim, ze je to proste hezke gesto, ktere je potesi, kdyz se ‚na stara kolena‘ rozhodli zacit znova, tak daleko od Ceska.. zatim jsou tam sami, nikoho neznaji, teprve resi vybaveni domu/bytu - ja bych treba byla nadsena, kdyby mi nekdo hned takhle ze startu poslal papirovou kartu s pranim vseho nejlepsiho do nove zivotni etapy - to je cele ;) Ale i tak dekuji vsem za prispevky :kytka: Nakonec jsem na strankach moonpig.com vytvorila vlastni pranicko a uz je na ceste :srdce:

My si s blízkými přáníčka většinou nedáváme, protože to, co je v nich, si řekneme do očí. Takže pro mě to překvápko o týden později ztrácí smysl :nevim:

petramarkech
Kecalka 440 příspěvků 04.10.18 03:52

@Russet Jasne, to je rozumne. ;) Ja jsem si spise rikala, ze budou mit pamatku na stehovani, na zacatek noveho zivota.. A vis co? Mela jsem se na to vykaslat, protoze prani jim bylo doruceno v pondeli (nechala jsem si poslat potvrzeni do emailu o doruceni), dneska je ctvrtek a oni se vubec neozvali a to jsou online 24/7. Takze asi tak :roll: :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >