Blokace čísla

6575
5.12.19 22:03

Blokace čísla

Zdravim, prosím jak se dá zablokovat číslo? :lol: Popřípadě co znamená černá listina v telefonu? Děkuji, mám Huawei p9 lité mini. 8o :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
101
6.12.19 00:12

Černá listina je blokace, takže pokud ti bude daně číslo volat ozve se mu, že jsi nedostupná. Tobě se potom objeví upozornění, že se s tebou číslo z černé listiny snažilo spojit, tot vše 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6575
6.12.19 05:33

@kakuja Děkuju moc, a se SMS to je jak prosím? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
6.12.19 11:00

Úplně stejně, jen ti přijde upozornění, že zablokovany číslo ti ji poslalo a myslím, že si ji můžeš i otevřít, ale číslo musíš zase odblokovat, ale s tou SMS si nejsem úplně jistá :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
6.12.19 11:07

Blacklist je buď v nastavení nebo jsou různé aplikace. Mně teda upozornění nechodí (i to by mi bylo nepříjemné), nevím o co jde… Dobrý je například white list, tam se ti dovolaji dopisou jen čísla, která urcis. V dnešní době ještě nezapomenout blokovat wa, fb a mail :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
6.12.19 13:17

Ono ti to skočí jenom nahoře, že se ti telefonní číslo z černé listiny snažilo dovolat a napsat SMS, možná to jde zablokovat, aby ti upozornění nechodilo. Já to použila jen jednou na pojistovaka, pořád prudil i když jsem neměla zájem, ale to je 2roky zpět :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat