Blokace karet KB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 17:24
Blokace karet KB

Hezky den, mate někdo zkušenost s blokaci karty? Když se mi to objeví v blokaci tak se mi i přesto odečte z účtu nebo ne? Když to je v te blokaci? Předem dekuju

Reakce:
Káťa19
Extra třída :D 11093 příspěvků 18 inzerátů 11.03.19 17:28

odečte, je to jakoby ve zpracování

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.03.19 17:38
@Káťa19 píše:
odečte, je to jakoby ve zpracování

Anoo ale jestli už to odečtene mám… abych si byla jistá ze ty peníze co mám na zůstatku fakt zůstanou nebo ještě odečtou.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7127 příspěvků 11.03.19 17:39

Záleží na tom, kdo provedl tu blokaci a jak bude postupovat dál. Pokud je to blokace např. při výběru z bankomatu, čeká na zpracování platby a pak se zablokovaná částka odečte z účtu. Pokud je to blokace např. z hotelu, autopůjčovny apod. a je te to třeba vratná záloha, tak ten kdo provedl blokaci ji časem zruší (např. po odhlášení z hotelu, vrácení auta) a peníze se z účtu neodečtou.

Prof. Farnsworth
Kelišová 7127 příspěvků 11.03.19 17:41
@Anonymní píše:
Anoo ale jestli už to odečtene mám… abych si byla jistá ze ty peníze co mám na zůstatku fakt zůstanou nebo ještě odečtou.

Dokud není blokace zpracována (je zobrazována), žádné peníze se neodečetly (tj. teprve se budou odečítat). Ta blokace tam je, aby nešlo vybrat víc než můžeš (tj. aby zůstaly na účtu peníze na zaplacení té blokace).

Jitul.kaaa9
Ukecaná baba ;) 2034 příspěvků 11.03.19 18:03
@Anonymní píše:

No v komerčce vidíš „aktuální použitelný zůstatek“ a tam jsou peníze, se kterými můžeš disponovat, ty blokovane tam nejsou

Váš příspěvek
Reklama