Po čase mě sex přestane bavit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 22:18
po čase mě "to" přestane bavit

Ahoj, prosím o anonym - citlivé téma.
Omlouvám se za předem asi zmatený příspěvek :zed:.

Vždycky jsem chtěla chlapa/vztah na celý život, to pro mě pořád platí, ale asi ani pro vás není nic nového, že zamilovanost časem přejde. Týká se to sexu. Mám za sebou pouze 2 vážné vztahy, teď jsem single, ale už teď to v sobě řeším - nevím jak s tím bojovat…

Když jsem s někým začínala, krásná láska, růžové brýle, zabušení srdce při každé zprávě, sex i 5× denně, šílenost. Když jsme začali spolu bydlet, tak to samozřejmě opadlo, ale ten cit byl jiný, ale stále silný. Nicméně byl u mě problém v sexu. Chlap jej samozřejmě potřebuje, ale já jako bych byla frigida. „Dala“ jsem jen aby byl klid a to jsem vůči tomu druhému neměla žádný odpor nebo tak. Prostě mě to nebavilo a vydržela bych bez sexu klidně i měsíc a dýl. Věřím, že i tohle pak časem přispívalo k řadě našim nesporům, i když nikdy nikdo nahlas neřekl, že by to mohl být ten problém. Zkrátka a dobře, byla bych moc ráda, kdybych tu touhu po tom druhém měla takovou jako na začátku, tak i v pokročilé fázi vztahu, ale už jsem se v obou případech přesvědčila, jak je to prostě pomíjivé. Nechci se do toho nutit, ale taky nechci, aby trpěl protějšek… jak z toho ven? PS: teď nikoho nemám a je to jedna z věcí, která mi vyhovuje. Jsem snad frigida??

Reakce:
Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 26.02.19 22:21

Užíváš v trvalém vztahu nějakou antikoncepci? Já brala tabletky, měla antikoncepční kroužky… A měla jsem to pokaždé. Teď s manželem neberu nic, momentálně čekám druhé dítě a sex jsme si užívali pořád. Jen tedy teď na to nejsem, ale to jsou hormony..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 22:29

Mám to bohužel uplně stejně, antiko neberu mám tělísko, mám tři děti a manžela. Sex mám kvůli němu, miluju ho, ale taky mě to nebaví. Na začátku ano a pak už ne. Taky to nechápu

Modesta
Ukecaná baba ;) 2367 příspěvků 26.02.19 22:31

Taky mě napadla antikoncepce. Ale může to být i psychikou. Prostě je to nové, neokoukané, motýlci v břiše… Hele a jak to máš jinak. Vzrušují tě nové věci a nejsi schopná u něčeho kloudně vydržet (nemyslím práci, ale spíš koníčky) a nebo jsi schopná věnovat zálibě roky a roky? Případně to může být i špatným výběrem partnerů. Když odpadnou růžové brýle a zase sepne mozek, vidí partnera v ošklivé přirozenosti.

Rada - pokud je to antiko, neber to a používejte kondom + nějaký nehormonální spermicid. Pokud je to psychika, řeš to s psychologem, pokud umíš anglicky, tak už jsem tu jednou doporučovala pana Molyneuxe na skype pokec.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 22:39

Díky za rady ! :-) Antiko jsem brala asi 10 let, už jsem vysadila - 2 měs. neberu, tak jsem teď jakoby utržená z řetězu :D . Ale stejně mi po čase příjde, že mám chuť fakt třeba 1× měsíčně, stačilo by mi to :nevim: . Nenapadá mě, kde by mohl být ten blok ? Byla jsem na druhou stranu ráda, že partneři to do určité míry tolerovali. Asi bych se zbláznila mít 4× týdně s někým sex, takže naštěstí byli taky unaveni z práce atd. Jen si nedovedu představit tohle mít celý život (až toho chlapa na celý život potkám, že jo) :-) :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 22:48
@Anonymní píše:
Mám to bohužel uplně stejně, antiko neberu mám tělísko, mám tři děti a manžela. Sex mám kvůli němu, miluju ho, ale taky mě to nebaví. Na začátku ano a pak už ne. Taky to nechápu

Já si říkala, že je to možná stereotyp. No jo, jenže mě se ani nechce nic vymýšlet, jako bych byla sobec. A teda :potlesk: , že s tím tak dlouho „bojujete“ . Při rozchodech tohle byla jedna z věcí, u které jsem byla ráda, že mi „odpadla“ v rámci „povinností“. Hrozné, když to po sobě čtu :zed: :zed: :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 07:00
@Anonymní píše:
Já si říkala, že je to možná stereotyp. No jo, jenže mě se ani nechce nic vymýšlet, jako bych byla sobec. A teda :potlesk: , že s tím tak dlouho „bojujete“ . Při rozchodech tohle byla jedna z věcí, u které jsem byla ráda, že mi „odpadla“ v rámci „povinností“. Hrozné, když to po sobě čtu :zed: :zed: :nevim:

Tak muže miluju a máme tři děti a jinak hezký vztah, tak to vždycky přežiju.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 07:48

Mám to podobně. Pro zachování klidného vztahu přistupuji k pravidelnému sexu, ale vůbec nic z toho nemám. Dokonce si představuji, co všechno bych během toho stihla udělat. Ze začátku vztahu (každého) to bylo vždy úplně jiné, prostě jsem v tom dokázala ležet celé dny, kdykoliv, kdekoliv, X krát denně. Pak asi stereotyp a když se muži nedaří dojít u mě k „cíli“ mě přivede to stavu nechuti k sexu. Nyní jsem 10 let vdaná a jakékoliv potěšení ze sexuálního života mě už nečeká. Občas mě silně přitahují cizí muži, tam vím, že by to šlo hned a asi stylem, jak když se vypustí lvice z klece :D Ale jsem manželovi věrná, tak zůstává jen u představ.
Z pochopitelných důvodů anonym :cert:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 09:45

Trapný dotaz, ale je chlap v sexu dobrý? Ono jak je chlap nový, člověk ani nepostřehne, že sex za moc nestojí… Ale jak opadnou růžové brýle, tak si člověk uvědomí, že ho to nebaví a že je pomalu lepší si to udělat sama :oops:

Venetia
Hvězda diskuse 41499 příspěvků 27.02.19 09:59
@Anonymní píše:
Trapný dotaz, ale je chlap v sexu dobrý? Ono jak je chlap nový, člověk ani nepostřehne, že sex za moc nestojí… Ale jak opadnou růžové brýle, tak si člověk uvědomí, že ho to nebaví a že je pomalu lepší si to udělat sama :oops:

to je uplně přesné …ze začátku funguje přitažlivost a po čase rozčarovaní

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 16:07

Mám to podobně celý život. Partnerů jsem měla dost, většinou vztahy na 3 roky. Sex s nimi mě přestal bavit tak do dvou let. Ale aspoň mě bavil s někým jiným, takže jsem si občas dopřála :oops: Manželovi jsem už roky věrná, ale po dětech jsem už úplně vyhaslá. Jako je to s ním fajn, orgasmus mám, umí to se mnou, ale já vůbec necítím nějakou potřebu. Už dlouho jsem nepotkala, ba ani neviděla muže, který by mě přitahoval :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.19 20:46

Pridavam se do kolektivu… Ja vydrzim sexovat tak 2 roky a pak totálně utlum. I bez antikoncepce.
Ted jako vdana, mam sex parkrat do roka. Muz me nepritahuje. Ale nevadilo mi to, ze se. Nemam. Ted jak kdyby mi precvaklo a sexovala bych… Ale ne doma. To radsi skocit hlavou proti zdi

Váš příspěvek
Reklama