Blond rodiče

Anonymní
20.2.21 19:10

Blond rodiče

Ahojky jdu s dotazem spíše na blond páry. Jakou barvu vlásku měly vaše miminka po narození? Nám se narodil syn a má hodně tmavé vlasy. My s manželem špinavý blond. Zesvetlaji vlásky? Docela nás to zarazilo, čekali jsme, že bude mít spíše světlé. :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.2.21 19:17

Chápu tvé obavy :lol: Naši jsou tmavovlasí a já blond. Brácha tmavovlasý. Obličej mám ale namíchaný z táty i mamky, tak jsem určitě jejich :D Mně takhle vyděsila krevní skupina naší dcery, protože je počata při IVF a má jinou krevní skupinu, než my rodiče, tak jsem se bála, že zaměnili v CARu vajíčko :zed: Ale ještě v porodnici jsem googlila a naštěstí zjistila, že ta naše kombinace krevních skupin může udělat tu variantu, co má dcera. Jinak neporadím, genetika je složitá. Jsem zvědavá, co ti budou lidi psát. :kytka: :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
300
20.2.21 19:20

Svagr se svagrovou jsou blond a mimino je take blond, ma huste vlasy ale je teda dost ohavne, vylozene osklivej parchant. Ja tohle vytlacit z frnd. y tak se zabiju, zhuhtujes si postavu a harant si dovoli byt osklivej. Fuj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
20.2.21 19:21
@MartaLil89 píše:
Svagr se svagrovou jsou blond a mimino je take blond, ma huste vlasy ale je teda dost ohavne, vylozene osklivej parchant. Ja tohle vytlacit z frnd. y tak se zabiju, zhuhtujes si postavu a harant si dovoli byt osklivej. Fuj

@admin uráží, vulgarismus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20105
20.2.21 19:22

Klid, nám se obě děti narodily černovlasý a do roka jsou z nich blondýnky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11006
@Anonymní píše:
Ahojky jdu s dotazem spíše na blond páry. Jakou barvu vlásku měly vaše miminka po narození? Nám se narodil syn a má hodně tmavé vlasy. My s manželem špinavý blond. Zesvetlaji vlásky? Docela nás to zarazilo, čekali jsme, že bude mít spíše světlé. :D

Já se narodila s tmavými vlasy a vypadaly a narostly blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
@MartaLil89 píše:
Svagr se svagrovou jsou blond a mimino je take blond, ma huste vlasy ale je teda dost ohavne, vylozene osklivej parchant. Ja tohle vytlacit z frnd. y tak se zabiju, zhuhtujes si postavu a harant si dovoli byt osklivej. Fuj

Ty jsi duševně nemocná osoba. Doufám, že se lidé takhle vyjádřují o tvé dceři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11006
20.2.21 19:23
@MartaLil89 píše:

A ted si vem když si harant dovolí bejt i blbej, to si vaši asi rvali vlasy, at měli blond či tmavé :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
20.2.21 19:24
@topazio píše:
Ty jsi duševně nemocná osoba. Doufám, že se lidé takhle vyjádřují o tvé dceři.

Ja mam syna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
20.2.21 19:25
@boball píše:
A ted si vem když si harant dovolí bejt i blbej, to si vaši asi rvali vlasy, at měli blond či tmavé :lol:

Už jsem jí nahlásila. Všechny její příspěvky jsou za hranou normálnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8134
20.2.21 19:26
@MartaLil89 píše:
Ja mam syna

Minule jsi psala, že máš dceru. Jsi zralá na psychiatrii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
512
20.2.21 19:27

Jsme oba s mužem světlovlasí a syn měl vlasy hodně tmavě hnědé. Během prvního roka mu taky zesvětlaly :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
@topazio píše:
Minule jsi psala, že máš dceru. Jsi zralá na psychiatrii.

Psala jsem tady hodne toho ale to ze mam dceru ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
299

@MartaLil89 doufam, ze nemas ani psa

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2033
@MartaLil89 píše:

To říkali rodiče i o tobě? :mrgreen:

Příspěvek upraven 20.02.21 v 19:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat