Jaký košík pro miminko?

178
19.2.21 19:24

Jaký košík pro miminko?

Holky, doporučíte mi košík pro miminko, kde bych miminko měla během dne v obýváku? Řešily se tu dvě postýlky, ale asi bych raději volila košík.

Děkuji převelice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.2.21 19:30

Mrkni semka. Jsou úžasný. Vlastně jsou to domácí kočárky.
https://www.postylky.com/…iminko-retro

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8571
19.2.21 19:31

My Sweet Baby :)
Stabilní, prostorný a luxusní koš. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8571
19.2.21 19:37

My jsme měli pro malou tento ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36751
19.2.21 19:43
@Mamca_1234 píše:
Holky, doporučíte mi košík pro miminko, kde bych miminko měla během dne v obýváku? Řešily se tu dvě postýlky, ale asi bych raději volila košík.Děkuji převelice.

Já měla pro malýho typ jako Šmoulice ale bez boudy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
19.2.21 19:46

Holky, moc děkuju, já bych ho spíš na podlahu, mne se ty nožky moc nelíbí… Máte zkušenost s něčím takovým na podlahu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16428
19.2.21 19:49

Měla jsem pro kluka košík po mě a segře, byl cca na půl roku, než se kluk začal pohybovat, otáčet a sedat si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36751
19.2.21 19:50
@Mamca_1234 píše:
Holky, moc děkuju, já bych ho spíš na podlahu, mne se ty nožky moc nelíbí… Máte zkušenost s něčím takovým na podlahu? :)

Tak objednej bez koleček od Scarlett :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9318
19.2.21 20:07
@Mamca_1234 píše:
Holky, moc děkuju, já bych ho spíš na podlahu, mne se ty nožky moc nelíbí… Máte zkušenost s něčím takovým na podlahu? :)

Ještě to promysli. Já jsem na tom koši ocenila právě to, že má kolečka a můžu ho kamkoliv převézt (a ne se s tím tahat) a že se v něm dalo mimino uspat vozením.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
178
19.2.21 20:42

@Lendeš to je pravda, děkuju! Musím vybrat něco méně napadeného :))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9318
19.2.21 21:02

@Mamca_1234 Ta nebesa by měla jít podle mě ze všech košů sundat, můžeš se na to zeptat. Třeba něco takového není tak nápadné: https://www.bambino.cz/…nepruhledna/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
19.2.21 22:55

Taky rozhodně doporučuji košík na kolečkách. Je super, že se s ním dá popojet třeba i do kuchyně, syn na mě kouká, jak vařím nebo uklízím nádobí, a je v klidu, sám v košíku v obýváku mnohdy nevydrží. Občas ho uklidní nebo uspí jen krátké povození, nemusím ho pokaždé zvedat, a to je taky k nezaplacení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20081
20.2.21 08:57

Taky jsem měla my sweet baby. Je obrovskej a stabilní, i mým nadměrným dětem vydržel, dokud nezačaly sedět. Mimčo v něm bylo pěkně schovaný, když se začaly rozkoukávat, tak jsem sundala boudičku a mantinel a děti viděly bočníma stranama ven. Vozila jsem si je sebou do koupelny, do kuchyně, takže jsem mohla fungovat skoro normálně. Mít malý miminko na zemi, by mi hodně vadilo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat