B.O.B.Sport Utility Stroller vs Thule Urban Glide

9044
16.5.18 16:37

B.O.B.Sport Utility Stroller vs Thule Urban Glide

Zdravím, narazila jsem na netu na tenhle kočárek (zkusím vložit odkaz, jestli mi ho nesmažou), nemá na Heurece žádné recenze, je tu někdo, kdo ho má, má s ním zkušenost? Nebo příp. s kočárkem Thule? Přecejen jde o dražší kočárky, tak jestli za to stojí…
Díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7974
16.5.18 17:09

BOB má pevné přední kolo, širší pláště kol, takže si líp vede v terénu a řekla bych, že i to sezení a těžiště je trošku níž, ale to je spíš pocit, takže maličko líp sedí. A i když nemá nijak extra nízkou sedačku, tak na ní má tak nalepenou boudu, že z něj může dítě celkem rychle vyrůst. Klasika neměla polohovací rukojeť, ty poslední měly klasický kloubek. Navíc ho Romer po koupi značky BOB zařízl. Teď už dělají jen Revolution, který je ale tomu Thule podobnější.

Thule má přední kolečko s aretací, polohovací rukojeť, dá se tím pádem v pohodě užít i ve městě, a má vyšší opěrku zad a pohodlně se do něj vleze i celkem vysoké dítě. Akorát teda Urban verze nemá ruční brzdu, tu má jen čistě Glide.

Co Joggster Sport a summit X3?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
16.5.18 17:14

Jinak teda Glide se jim opravdu povedl a už se dá dokoupit i madlo před prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9044
16.5.18 20:59

@kotyk Dik, na ty dva co zminujes na konci, jsem taky koukala…muzovi se libi ten Thule s tim pevnym kolem…ale ten bohuzel u nas na prodejne Thule vystaveny nemaji, jen ten s tim otocnym, tak nevim, jak ten s tim napevno zataci, s timhle kdyz bylo to predni kolo zamcene, se mi zatacelo dobre, tak by to snad mohlo byt podobne, ja bych si ho radsi vyzkousela, ale museli bysme do Prahy…no byla jsem tou lehkosti hodne prijemne prekvapena - oproti tomu tanku, co mam ted (Gesslein, taky trikolku, kdyz jsme se na nej byli podivat a otestovat u pani, co ho tehdy prodavala, tak mi tak tezky neprisel, on je teda zase na trikolku hodne stabilni a bytelny), je to rozdil nekolika trid (a kil)…ja mela na prvniho prcka Jane Slalom Pro a ten byl taky o hodne lehci, ale pak uz tam blbla rucni brzda a to predni kolecko - to bude asi kamen urazu u hodne trojkolek s tim otocnym mechanismem, u toho naseho ted asi odeslo lozisko…takze je taky jakoby porad zaaretovany a neotaci se a obcas se s tim zataci hur… to pevne uchyceni by zase mohlo byt „blbuvzdornejsi“, ale nevim, jak by se mi s tim pak treba manipulovalo nekde v obchode, MHD apod., my sice jezdime hodne i na vylety do prirody, takze terenni kocar vyuzijeme urcite, i na brusle a behani, ale ta cena je proste dost, na to, ze v tom zakladu neni to prislusenstvi jako madlo a plastenka, ktere u spousty kocaru uz v cene je…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7974
17.5.18 07:31

Jestli to nebudete mít jenom jako kočárek na sportování a budete chodit i po městě a obchodech, tak raději otočné přední kolo. V menších prostorech je to hodně znát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat