Britax b3 zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineLunysek
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 05.04.18 09:14
Britax b3 zkusenosti

Ahoj holky konecne jsem vybrala kocarek pro nasi srpnovou princeznu.ma asi vse co jsem od kocarku chtela ale i presto potrebuji asi ubezpecit ze jsem vybrala dobre popripade vyvratit. u sportaku pry nejde dat zadova operka do uplneho sedu je na to nejaka vychytavka? nebo vam to nevadilo? nozicky polohovat jdou na to tam je nejaka vychytavka co si tam nechala pani delat. pridavam fotky protoze nevim jak se presne ten tip jmenuje jsem to zapomela :oops: :zed: :zed: :zed:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Veru1987
Kecalka 431 příspěvků 05.04.18 09:32

Je to britax bmotion 3. Já mám Bmotion 4+, kamarádka má tento. Já chtěla polohování nožiček což má pravě motion 4+. Maminky to řeší deskama apod. to se mi nechtělo mí tam nějakou desku, nebo je taška na pláštěnku která se dá pod to polohování. Ale moje dcera občas chce nohy nahoru, pak sedne dopředu chce spíše nohy dolů, jednodušší pro mě je to mít od výrobce. A u BM4 je delší ležení asi o 15cm, což bylo pro mě taky důležité nebot chodíme na dlouhé celodenní výlety a vyspí se i klidně třileták, kdyby chtěl tedy :D. Terén projede. Ale ten BM3 je do terénu určitě ještě lepší, to je opravdu největší plus oproti BM4+, na terén určitě lepší BM3m záleži kam až budete jezdit. My les, louku projedeme, v zimě nebyl problém. Do uplného sedu je takový pásek to se dá vyřešit v pohodě.

kuchle
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 49 inzerátů 05.04.18 09:38

@Lunysek Ahoj, já mám Britax B-motion 4, u prvního dítěte jsem sed ani polohování nožiček neřešila. Pro druhé, protože šlo do sporťáku dříve než starší, jsem si nechala u paní přes FB ušít vychytávku na polohování nožiček (kterou, jak si psala, už máš) a ušila mi i vychytávku na upravení sedu. V podstatě to je pásek, který má v půlce plastovou přezku a pomocí patentky se připne na konstrukci kočárku. Když malá usne, rozepnu přezku a položím jí. Teď už nepoužívám nic jiného. Malá buď leží nebo mám zapnutý pásek a sedí.

Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 05.04.18 09:40

@Veru1987 a ten pasek do uplneho sedu se da nekde koupit nebo si nechat vyrobit od nekoho kdo sije veci na kocarek?

kuchle
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 49 inzerátů 05.04.18 09:41

A jinak jsem s kočárem moc spokojená. Chodila jsem s ním běhat i bruslit. Měli jsme ho i na horách.

Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 05.04.18 09:45
@kuchle píše:
A jinak jsem s kočárem moc spokojená. Chodila jsem s ním běhat i bruslit. Měli jsme ho i na horách.

Jezis to jsem rada mela jsem pocit ze mi z tech kocarku uz hrabne. a manzelovi ze me jak to porad resim :mrgreen: :lol: pani k nemu ma spoustu doplnku coz se mi take libi ze jednou muze byt ruzovy podruhy zas hnedy 8o 8o

Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 05.04.18 09:45

A jak jste spokojene s hlubokou korbou na podvozku?

kuchle
Zasloužilá kecalka 904 příspěvků 49 inzerátů 05.04.18 12:47

@Lunysek Hlubokou korbu jsem používala jen u mladší. Na staršího jsme pořídili nejdřív trojkombinaci. Jak jsme vytáhli sporťák, šla kombinace z domu. Korbu jsme dokoupili, když jsem čekala mladší. Byla jsem spokojená moc. Super bylo, že se dala složit i ta korba a v kufru nezabrala tolik místa. Kdyby bylo v plánu ještě třetí, jdu zase do Britaxu :palec:

Káťa19
Kelišová 6078 příspěvků 37 inzerátů 26.05.18 20:03
@Lunysek píše:
@Veru1987 a ten pasek do uplneho sedu se da nekde koupit nebo si nechat vyrobit od nekoho kdo sije veci na kocarek?

Ten pasek je jednoduchy, jinak svadlenky ho vyrabi ;) skupinka britaxacky na fb

Káťa19
Kelišová 6078 příspěvků 37 inzerátů 26.05.18 20:08

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Přijme vláda změny? Týkají se i proplácení rodičovského příspěvku

Poslanec Aleš Juchelka chce vyjádřit úctu všem rodičům, kteří jsou doma s... číst dále >

Zánět dásní v těhotenství? Může za něj špatná péče před početím

V těhotenství trpí na zánět dásní a zvýšenou kazivost 50–70 procent žen.... číst dále >

Články z Expres.cz

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kila navíc ani celulitida na molu nevadí, ukázala přehlídka plavek

Krása nemá jiné měřítko než spokojenost ženy samotné. Právě ta se odráží ve... číst dále >

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama