Reklama

Britax b3 zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 05.04.18 09:14
Britax b3 zkusenosti

Ahoj holky konecne jsem vybrala kocarek pro nasi srpnovou princeznu.ma asi vse co jsem od kocarku chtela ale i presto potrebuji asi ubezpecit ze jsem vybrala dobre popripade vyvratit. u sportaku pry nejde dat zadova operka do uplneho sedu je na to nejaka vychytavka? nebo vam to nevadilo? nozicky polohovat jdou na to tam je nejaka vychytavka co si tam nechala pani delat. pridavam fotky protoze nevim jak se presne ten tip jmenuje jsem to zapomela :oops: :zed: :zed: :zed:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 05.04.18 09:32

Je to britax bmotion 3. Já mám Bmotion 4+, kamarádka má tento. Já chtěla polohování nožiček což má pravě motion 4+. Maminky to řeší deskama apod. to se mi nechtělo mí tam nějakou desku, nebo je taška na pláštěnku která se dá pod to polohování. Ale moje dcera občas chce nohy nahoru, pak sedne dopředu chce spíše nohy dolů, jednodušší pro mě je to mít od výrobce. A u BM4 je delší ležení asi o 15cm, což bylo pro mě taky důležité nebot chodíme na dlouhé celodenní výlety a vyspí se i klidně třileták, kdyby chtěl tedy :D. Terén projede. Ale ten BM3 je do terénu určitě ještě lepší, to je opravdu největší plus oproti BM4+, na terén určitě lepší BM3m záleži kam až budete jezdit. My les, louku projedeme, v zimě nebyl problém. Do uplného sedu je takový pásek to se dá vyřešit v pohodě.

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.04.18 09:38

@Lunysek Ahoj, já mám Britax B-motion 4, u prvního dítěte jsem sed ani polohování nožiček neřešila. Pro druhé, protože šlo do sporťáku dříve než starší, jsem si nechala u paní přes FB ušít vychytávku na polohování nožiček (kterou, jak si psala, už máš) a ušila mi i vychytávku na upravení sedu. V podstatě to je pásek, který má v půlce plastovou přezku a pomocí patentky se připne na konstrukci kočárku. Když malá usne, rozepnu přezku a položím jí. Teď už nepoužívám nic jiného. Malá buď leží nebo mám zapnutý pásek a sedí.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 05.04.18 09:40

@Veru1987 a ten pasek do uplneho sedu se da nekde koupit nebo si nechat vyrobit od nekoho kdo sije veci na kocarek?

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.04.18 09:41

A jinak jsem s kočárem moc spokojená. Chodila jsem s ním běhat i bruslit. Měli jsme ho i na horách.

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 05.04.18 09:45
@kuchle píše:
A jinak jsem s kočárem moc spokojená. Chodila jsem s ním běhat i bruslit. Měli jsme ho i na horách.

Jezis to jsem rada mela jsem pocit ze mi z tech kocarku uz hrabne. a manzelovi ze me jak to porad resim :mrgreen: :lol: pani k nemu ma spoustu doplnku coz se mi take libi ze jednou muze byt ruzovy podruhy zas hnedy 8o 8o

Lunysek
Ukecaná baba ;) 1575 příspěvků 05.04.18 09:45

A jak jste spokojene s hlubokou korbou na podvozku?

kuchle
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 44 inzerátů 05.04.18 12:47

@Lunysek Hlubokou korbu jsem používala jen u mladší. Na staršího jsme pořídili nejdřív trojkombinaci. Jak jsme vytáhli sporťák, šla kombinace z domu. Korbu jsme dokoupili, když jsem čekala mladší. Byla jsem spokojená moc. Super bylo, že se dala složit i ta korba a v kufru nezabrala tolik místa. Kdyby bylo v plánu ještě třetí, jdu zase do Britaxu :palec:

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 6774 příspěvků 37 inzerátů 26.05.18 20:03
@Lunysek píše:
@Veru1987 a ten pasek do uplneho sedu se da nekde koupit nebo si nechat vyrobit od nekoho kdo sije veci na kocarek?

Ten pasek je jednoduchy, jinak svadlenky ho vyrabi ;) skupinka britaxacky na fb

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 6774 příspěvků 37 inzerátů 26.05.18 20:08

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama