Reklama

Levný kočárek do terénu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Endule
Nováček 1 příspěvek 16.03.18 16:22
Levný kočárek do terénu?

Ahoj holky,
Ať procházím web, tak pořád ne a ne narazit na pořádný kočárek, který zvládne trochu náročnější terén..
Mám požadavky, aby měl:

• ruční brzdu (ideálně bržděný zadní kola)
  • přední kolo otočné s možností aretace
  • možné umístit hlubokou korbu i sportovní
  • lehký, pevný

Zatím mám favority Babby jogger City Elite, TFK Joggster Adventure, Baby Jogger Summit X3
Ale všechny stojí 14.000 + korba 5.000, což je šíleně moc.. Nemáte tip na nějaký za rozumnější cenu?
Moc děkujuuu :)

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 16.03.18 16:26

@Endule Quinny speedi. byl super, lehký, skladný, ojetý seženeš kolem dvojky, nový sport stojí 9, ale je zbytečné kupovat nový. Splňuje vše.. Já ho měla na běh, brusle, výlety, do města, zvládl fakt vše.

lolink
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 16.03.18 18:30

Presne. Quinny speedy. Mam ho z druhe ruky a nic jineho pro druhe nebudu kupovat. Manzel da do kupy po prvnim a jede se dal. Chodim hlavne lesem, lesnimi a polnimi cestami. Ustal vse.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 16.03.18 19:00

Kočárky s ruční brzdou jsou obecně dražší a čím víc požadavků k tomu, tím jde cena výš, takže pokud nemá stát balík, tak kouknout po bazarech. Pokud budete koukat po Speedi, tak novější řada už neměla ruční brzdu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >