Hauck citi neo

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 31.01.18 22:04
Hauck citi neo

Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem?

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reklama

Reakce:

hibinka
Stálice 51 příspěvků 18.02.18 09:41

Taky se zajímám. Opravdu nikdo? :think:

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 18.02.18 13:23

@hibinka já už ho koupila a dobrý. Jen mi příjde menši. Je lehký, skladný a dobře se sním jezdí. :palec:

hibinka
Stálice 51 příspěvků 18.02.18 14:14

@Katushka 7

:mavam: děkuji za info! :-) můžete mi prosím, prosím změřit délku zádové opěrky. a je stabilní? moc děkuji! :kytka:

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 20.02.18 23:25

@hibinka stabilní je a opěrka zad měří 47cm

hibinka
Stálice 51 příspěvků 21.02.18 08:52

Děkuji! :-)

Nikdosek
Nováček 5 příspěvků 06.05.18 12:40
Citi neo II

@Katushka 7 muzu poprosit jake ma miry sedacky? Delka sedu bez zvednutych nozicek a se zvednutyma nozickama a jak je sedacka siroka prosim? Zvazuju koupi ale po koupi ABC treviso 3 mam strach aby tenhle nebyl taky malej

Katushka 7
Kecalka 230 příspěvků 06.05.18 14:07

@Nikdosek 23cm bez zvednutí nožiček, 37cm se zvednutím, šířka 33cm :)

Nikdosek
Nováček 5 příspěvků 06.05.18 14:33

Dekuji moc :palec:

NiMiDa
Nováček 6 příspěvků 05.06.18 11:01

Ahoj, já ho mám. Dostala jsem ho od kamarádky a musím říct že je to můj 5. Kočárek a tento je nejhorší z nich :lol: špatně ovladatelný, na pohled laciný (hlavně potahy), nepohodlný pro dítě ale vyřešila jsem to podložkou od CuddleCo, na hrbatou cestu raději vůbec. Mám britax b agile a můžu s ním srovnávat. S britaxem zatáčím jednou rukou, s hauckem vůbec, britax je i skladnější. Ale má to i své plusy: pultík, polohování nožiček, ta látka co je mezi nožkama aby malý nevyklouzl a i vzlhedově je hezký… až na ty laciné potahy :lol: no mám ho v kufru od auta a brávám ho na nákupy. Na ten pultík si aspoň dám mobil, pití a sušenky pro malýho. Snad vám recenze trošku pomohla… kdybych to zhrnula tak pokud chce někdo levnou designovku která přesune dítě z bodu A do bodu B tak budiž :lol: mám jen takovou fotku kde je i s britaxem b agile

NiMiDa
Nováček 6 příspěvků 05.06.18 11:05

Tady po složení :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Stropnický von Osečany udělal dojem: Starostovi se líbí, zámek už má architekta!

Že je péče o zchátralý zámek během na sakra dlouhou trať, si Matěj Stropnický... číst dále >

StarDance začaly tréninky a něco navíc. Kdo se dá letos dohromady?

Nové díly pořadu StarDance se nezadržitelně blíží, známé české osobnosti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama