Bobule za uchem

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
164
21.5.22 20:00

Bobule za uchem

Ahoj, v pátek se mi udělala boule za uchem, která je tvrdá (nepohyblivá) a velmi bolestivá nejen na dotek. Řekla jsem si, že to přes víkend nechám být, jak se to vyvine, dneska to ale bolí pořád stejně, ne-li víc. Nemáte někdo zkušenost s takovou boulí, popř. nevíte, jestli se vyskytují v těchto místech nějaké uzliny? V pondělí bych si zašla k doktorovi, kdyby to nebylo lepší. Přikládám fotku, moc tam toho ale vidět není. Děkuju moc a hezkou sobotu přeju. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10403
21.5.22 20:06

Bych řekla uzliny…neměla jsi něco v uchu, nějakej zánět, v ušní dírce, na pokožce hlavy…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
21.5.22 20:13

@Tarinka Teď koukám, že se mi nadpis přepsal na “bobule”. 😅 😂 Neměla jsem právě nic. Objevilo se to zčistajasna a bolí to, i když se toho nedotýkám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10403
21.5.22 20:58

Tak třeba to bude štípanec, beďar…počkej pár dní a uvidíš…

No já se původně šla podívat na ty bobule za uchem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
21.5.22 21:54

Muze byt uzlina. Syn to mel taky a podle lekare uzlina. Uvidis, co se bude dit za par dni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
21.5.22 22:48
@Tarinka píše:
Tak třeba to bude štípanec, beďar…počkej pár dní a uvidíš…No já se původně šla podívat na ty bobule za uchem :lol:

Je mi jasný, že bobule táhnou víc. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
21.5.22 22:49

@Sallyna Děkuji. Já teda k doktorovi asi nebudu zbytečně chodit… dám tomu třeba týden a když bolest nepoleví nebo se zhorší, tak tam skočím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
22.5.22 21:38
@Podhoubi píše:
@Sallyna Děkuji. Já teda k doktorovi asi nebudu zbytečně chodit… dám tomu třeba týden a když bolest nepoleví nebo se zhorší, tak tam skočím…

Jo, ja tam taky hned nebezela, myslim, ze jsem se pak ptala za 2 tydny v ramci nejake preventivni prohlidky. Treba se to za tyden u tebe uz vstreba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat