Boby s volantem

andela
8.12.10 09:50

Boby s volantem

Ahoj všem,

Jára strašně touží po bobách volntem : http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/boby-s-volantem )doufám že to není reklama?).
Máte s tím někdo zkušenosti? jak se na nich jezdí, jestli fakt při jízdě nějak zatáčí … už nevíme co mu dát pod strom,hraček má přehršel, tak by dostal od ségry boby …

Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1648
8.12.10 09:57

ty máme taky, zatáčí dobře, jediný problém je jen v tom, že když táhneš ty a dítě jím točí za jízdy tak brzdí a chce to víc námahy. jinak jsou fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
8.12.10 10:02
Lowel píše:
ty máme taky, zatáčí dobře, jediný problém je jen v tom, že když táhneš ty a dítě jím točí za jízdy tak brzdí a chce to víc námahy. jinak jsou fajn

tk naštětí nikam nechodíme abych ho musela tahat, a kdyžtak máme klasický boby :) tak to by bylo v poho … jde mi hlavně o tu funkčnost když už to stojí víc že :)

• Nahlásit
  • Citovat
1648
8.12.10 10:14

tak to funguje, řekla bych že až moc, loni nám malá zatočila a vjela do potoka ani na lyžích jsme ji nedohnali :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
8.12.10 10:22

Máme úplně ty stejné boby, souhlasím s Lowel, zatáčí až moc dobře. Loni jsem na nich jezdila společně s Pavlíkem, měl 2,5 roku a měli jsme strach, aby neskončil v potoce, letos jsme ho už vypustili samotného :mrgreen: (ale i tak se bojím, že tam zahučí).
Tahám ho na nich do školky (i s Míšou, dohromady mají 25kg :roll: ), naštěstí už chápe, že musí držet volant rovně :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5591
8.12.10 11:30

máme starší typ po synovcovi,opravdu zatáčí.Ale i přes to u nás teda vyhrávají obyčejné.Volant je na houby,pokud se dítě veze a jedete po chodníku,kolikrát mi samy jely tam,kam jsem nechtěla,rovně jely chvíli.
třeba má někdo lepší zkušenosti :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6387
8.12.10 23:13

Ano,jsou prima,máme i obyčejné,ale kluci už chtějí jen tyhle..Ale je pravda,že když taháš,někdo musí zároveň řídit,točit volantem ve směru,jinak brzdí…Takže jsou spíš pro větší,kteří si je táhnou sami za sebou prázdné :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4331
23.10.13 09:26

Ahojky!
Chci se zeptat, od kdy je vhodné pořídit děcku boby s volantem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56151
23.10.13 09:55

Matyáš dostal loni k vánocům měl 3a půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15915
23.10.13 10:35

Měli jsme je půjčené a jezdí parádně - kluci byli nadšení, ale proti klasickým bobům jsou boby ovladatelné volantem těžké jak prase. Slabší dítko to do prudšího kopečka nevytáhne, takže jsem běhala z kopce nahoru a dolů, místo abych si koněčně v klidu pokecala s ostatníma maminkama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
31.12.14 22:28

Zdravím dovolím si oživit diskusi.
Mám dva dotazy plánuju pořízení nových bobů ale nevím jestli je vůbec reálné aby na nich jezdil i dospělý? Občas takhle s kamarádkama vyrazíme a ty obyč neuřídím nějak jsem na to asi blbá no :mrgreen: tak nevím no jestli tohle nebude horší. No a k tomu se vztahuje druhý dotaz včera jsme shodou okolností vyrazily na boby s kamarádkama samo že na těch obyč bobech jely jsme zapřažené za sebou ve třech já jsem jela v prostřed kámoška za mnou se vyklopila no a já s tou druhou jsme jely dál jenže jak jsme brzdily tak jsem přeletěla přes tu kamošku a zabrzdila o šutr nic mi v tu chvíli nebylo ale dnes během dne mě začalo bolet za krkem a záda. Mylíte že to může souviset? Včera jsem totiž brzdila zádama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Thesis
31.12.14 22:31

Co jsem našla boby s volantem, tak jsem viděla dvojboby, kde je nosnost až 90 kg takže dospělý + dítě. :palec: Třeba sis hnula s krční páteří, netuším.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
1917
31.12.14 22:34

Já se na to koukám taky a asi obědnám tyhlety co myslíš?
http://www.zbozi.cz/…ntem-skibob/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
31.12.14 22:35

A kdyby tak mohla bych poprosit o ten odkaz kde najdu ty dvojboby?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51082
31.12.14 22:36

@katula9 jestli máš do 50kg tak asi ok ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama