Bodavá bolest v boku

973
30.1.14 11:47

Bodavá bolest v boku

Zdravím, potřebovala bych poradit. Od včerejška mě skoro v kuse bodá v pravém boku (viy.foto) a občas se to přesune i do levého boku. Když jsem v klidu, tak bodání necítím ale mírný tlak, pokuď se pohnu, tak to opět začne! V noci mě to tak chytlo, že jsem nedokázala vstát z postele a musel k malému jít přítel! Těhotná nejsem! Co myslíte, že to by to mohlo jít? Dík za každou radu :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2791
30.1.14 11:51

Slepak přesný místo který si označila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
30.1.14 11:52

Slepák, nebo ovulace. kdy máš dostat MS? pokud za cca 14dní, je to ovulace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20713
30.1.14 11:53

Na slepák je to vysokoo, ne? Co žlučník?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
30.1.14 12:01

@slavuska1 ovu to nebude, MS mám za týden a nikdy jsem před MS takové příznaky neměla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
30.1.14 12:02

Fakt slepák? Já myslela, že když je slepák, tak se člověk svíjí v bolestech?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9930
30.1.14 12:09

No může být jenom podrážděnej, to by i odpovídalo tomu, že když jsi v klidu, je to lepší, ale mě to taky připadá dost vysoko na slepák :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
30.1.14 12:13

@Zdeňka86 slepák.. byť toto je dost vysoko, ale rozhodně bych to nevyloučila.. navštiv dr :think: pokud by to byl slepák, je to lepší vědět - spousta dospělých slepák podcení a pak to mají ťip ťop :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2429
30.1.14 12:15

Já taky měla křeče na stejném místě, myslela jsem že je to slepák a nakonec se z toho vyklubala ledvinová kolika..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62684
30.1.14 12:16

To je moc vysoko na slepak, jedine kdyby byl atypicky ulozeny. Spis zlucnik. Na tretim miste ledvina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62684
30.1.14 12:18

Na ultrazvuku krasne uvidi zlucnik i slepak nebo mestnani v ledvine, nekdy i kaminek. K tomu odeberou krev na zanetlive parametry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
30.1.14 12:28

Na žlučník bych řekla, že je to nízko a ledviny jsou vzadu, ne?! 2× už jsem ledvinovou koliku měla a to byla jiná bolest a v jiných místech - takže nevím :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
31.1.14 11:07

Tak dneska jsem byla u dr. Prohmatala mi břicho a na levé straně podbříšku (víc do boku) mi něco nahmatala :,( neví co, chtěla mně poslat na kolonoskopii ale to jsem odmítla, mám z toho strach, tak mně poslal na CT. A na to budu čekat měsíc :( ale nechápu proč mě to bteda bolí napravo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9930
31.1.14 16:21

No tak slepák to teda očividně není…to už bys byla ve špitále. A nějaký ultrazvuky, sona břichna to ti nedělala? Jako to se říká i u toho slepáku, že to může bolet nalevo, ale centrum bolesti je napravo, takže můžeš to tak mít, jen mi připadá, že tě vyšetřili nějak málo…To máš teď měsíc čekat? 8o Njn…člověk si nevybere u nás v ČR asi :? :think: Tak držím palce, ať bok přestane bolet a je to jen nějaká banalita :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
973
31.1.14 19:28

@KKatka23 doktorka sono v ordinaci nemá, ale asi zajdu v ponděli na gyndu ať mi doktor udělá sono, jestli to není něco z téhle stránky :think:
ale je to fakt naprd čekat měsíc ale radší měsíc než třeba 3 měsíce… snad se to do te doby nezhorší a nepojedeme na pohotovost :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama