Bodnutí komárem - čím ošetřit?

105
24.8.19 21:37

Bodnutí komárem - čím ošetřit?

Prosim poraďte, co mohu miminku namazat na stipance od komára? Malé jsou 4 měsíce. Rano se vzbudila a měla 5 štípanců na obliceji :(((((. Snažím se každý večer pečlivě projít ložnici a vymlátit je plácačkou, včera mi asi nějakej proletěl do ložnice v noci a na malé se pekne vyřádil. :((( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

16885
24.8.19 21:38

A je nutný to něčím mazat? Ono štípance zmizí sami od sebe, já je dětem nikdy ničím nemazala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35461
24.8.19 21:39

Fenistil. A pokud bydlíte v nějaké oblasti s komáry, neuvažovali jste o sítích do oken? Je to asi nejúčinnější, co můžete udělat a lepší, než být stále poštípaní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
24.8.19 22:02

Sítě do oken vyjdou na pár korun. Letos jsme je také pořizovali a je to lepší, než se potom takhle trápit. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29979
24.8.19 22:11

Tekutý pudr je mozno namazat, nebo Fenistil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
24.8.19 23:23
@Kriss Tina píše:
A je nutný to něčím mazat? Ono štípance zmizí sami od sebe, já je dětem nikdy ničím nemazala :nevim:

Jako asi není. Jen, že je jich tolik najednou a byly pořádné a male mi bylo líto. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1271
25.8.19 09:18

Proč mazat? Zbytečne… Mažu u starší Fesnistilem, když si stěžují na svědění :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12111
25.8.19 12:35

Pokud už to nejde vydržet, zkuste Faktu mast. Obsahuje totiž desinfekci a lokální anestetika (přestane to tak svrbět). Na otok Fenistil. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama