Body nebo tričko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 01.03.10 14:51
body nebo tričko?

Maminky, zajímalo by mě, jestli máte raději na malých dětech body nebo tričko? Já preferuji body, nelezou mu zádíčka, ale schání se mi čím dál tím hůř, mám pocit, že velký výběr bodýček je jen na hodně malé prcky. Nebo až začne chodit, budou ty trička konečně držet tak jak mají??? :-) Nebo je to o zvyku??

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1679 příspěvků 01.03.10 14:53

Spis az si je zacne machat v nocniku, tak se na bodycka vyprdnes a zacnes s trickama :lol:

beckie
Závislačka 4132 příspěvků 01.03.10 14:55

Taky rozhodně bodýčko, malá má čtyři měsíce a když má tričko a pohnese okamžitě má záda venku. Nevím, jak to dělá ale je to tak. A úplně nejradši mám overálky. A s tím, že se větší velikosti nedaj moc sehnat, to jsi mě nepotěšila :-( :-( , co budeme dělat. :nevim:

adus
Extra třída :D 11966 příspěvků 01.03.10 14:55

Ahoj,

tak my zatim taky máme raději body… Jinak jakou velikost už kupuješ?

Já teď kupovala 86 a celkem v poho, mrkni na značku scamp, jestli náhodou neznáš, tak my je máme moc rádi, jsou kvalitní a teď taháme jedině od nich. Zatím teda vel. 80.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 01.03.10 14:58

Maty chodí a pořád nosíme bodýčka, je hodně pohyblivý a jak pořád dělá kravinky, tak nebýt bodýčka, věčně by měl holá zádíčka.
Velká body se, pravda, neshánějí snadno.
Tesco dělá asi věcičky jen pro prťata a v C&A je mají, ale jsou zase docela úzká :think:

Petan
Kecalka 204 příspěvků 01.03.10 14:58

Taky hlasuju za bodýčka. I u starších dětí. Synovi jsem je dávala ještě vloni přes zimu, když mu byli 1,5-2roky: - přesně: aby mu netáhlo na záda, s tričkama jsem začala až vlastně v létě, tzn. tak 2 a 1/4r. A taky i z důvodů nočníku. Ale: dnes všichni doktoři a psychologové myslím doporučí dávat na nočník až od 1,5r., a to u něj budeš stejně pořád sedět ty, rozhodně si neřekne, že chce čůrat:-) Takže já jsem opravdu do 2let rozhodně upřednostňovala bodýčka a teď u druhého dítěte taky, i když jsme dostali plno krásných holčičkovských triček. Se sháněním velikosti jsem nějak neměla problém. Na tahání se mi podařilo nakoupit v sekáčku a na reprezentaci) určitě seženeš např. v HM, možná v CA, ale i v Tescu (ty ale nebývají na cvoček u krku - a já ty rozevírací nemám ráda, táhne ke krku). A určitě seženeš i na netu, MMB atp.

Tynkka
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 01.03.10 14:59

Ahoj!
Taky preferujeme body, jinak má holá záda…
Velké velikosti mají v CAčku..

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 01.03.10 14:59

Já určitě radši bodýčka, ale taky mám pocit, že ve větších velikostech jch už není takový výběr. Teď máme 80/86, do kéta s tím v pohodě vystačíme a na léto bude nahatej běhat v tričku :). Aspoň takový mám plán ;)

Trička jsou podle mě zatím k ničemu, používám jen pár s dlouhým rukávem jako slabé mikinky.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 01.03.10 15:00

Adus, my taky jedině scamp a prince oliver, zbožňuji je. my máme už 92, ale možná by byla ještě i 86. Viděla jsem největší velikost od nich 98, tak snad se teď růst trochu zpomalí, nebo snad to vyřeší nočník..Jinak neznáte ještě někdo jinou kvalitní značku body na reprezentaci))? Nemám ráda ty z CA apod., nemají moc hezké vzorky a navíc nejsou moc kvalitní, ale na doma bohatě stačí.Nemám ráda u krku ty roztahovací :twisted: rychle se ukrku vytáhnou a máme výstřih až po bradavky :-)

Příspěvek upraven 01.03.10 v 15:02

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 01.03.10 15:02

Ahoj, já jsem taky pro bodýčka do věku než se začne dítě učit na nočník :wink:, pak už je to hodně nepraktická záležitost… To pak přecházíme na trička. A taky hlasuju pro body od Price Olivera, teď teda značka Scamp, ti dělají i vel. 104, takže pro ty, co mají větší děti, paráda :palec:

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 01.03.10 15:06

Body, dokud má plenky… s nočníkem už to pak moc nejde.

Cappy
Kelišová 6093 příspěvků 01.03.10 15:08

Hanulko, tak pokud chceš opravdu kvalitní bodýčka, tak doporučuji kombinaci bavlna+vlna+hedvábí .
Nemají sice žádné vzory (na tom mi u bodýček vůbec nezáleží), ale jsou 100% fukční (skvěle luftují), v zimě zahřejí, v létě zchladí.
Až na tu cenu, no, ale jsou perfektní :palec:

mumisek
Kecalka 191 příspěvků 01.03.10 15:08

Taky preferuji bodýčka. Dcera už chodí na nočník, tak jí dám body, kolhotky a tepláčky. Bodyčko necháváme rozepnuté. Malá ví, že když jde čůrat, tak si můsí body vyhrnout a krásně jí to jde :palec: Málo kdy se stane, že si ho vymáchá v nočníku.
V létě chci přejít na trička, dokud je chladno, nechávám bodyčka, hřejou jí venku i zadeček.

hanulka
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 1 inzerát 01.03.10 15:10

Cappy a nějaký tip, kde tuto kombinaci sehnat?? :-)

teresa20
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.10 15:16

My jedině bodýčka. Pár triček máme a jsou spíš v záloze, když bodýčka dojdou. Dávám je minimálně.
Bodýčka mi vyhovujou, protože se můžu spolehnout, že malému nelezou ven zádíčka. Nosí převážně s dlouhým rukávkem. Na léto jsme měli pár s krátkým, ale ty jsme využili fakt jen při velkých vedrech.
Nakupuju v německém Kiku. Mají tam velikosti o málo větší než jsou české. Malý se mi vejde do velikosti 74-80, i když je to dlouhán. Pak prodávají ještě 86 a konec, takže jsem taky zvědavá, kde je budeme shánět. U nás ve městě mají bodýčka do velikosti 110 za 39 Kč, problém je v tom, že moc hezká nejsou a navíc po několika vyprání žmolkovatí, takže max na doma :-(

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >