Reklama

Body při úrazu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dennu
Nováček 5 příspěvků 24.04.18 13:49
Body při úrazu

Nevěděl by někdo kolik je v současné době hodnota 1 bodu? :nevim: mám to přes Kooperativu, na netu je 295,– pro rok 2018, ale při pracovním úrazu je to snad jiné prej.

Reklama

Reakce:

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 24.04.18 15:17

Hodnota bodu je správná. Platí i pro pracovní úraz.

dennu
Nováček 5 příspěvků 24.04.18 15:21

Opravdu? Já jen, že jsem se dočetla z roku 2017 byla hodnota bodu cca 275,– a při pracovním úrazu byl vyplacen 1 bod jako 250,–

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 24.04.18 15:52

Promiň. Ano, spletla jsem se. Při pracovním úrazu platí bod=250 Kc, viz NV 276/2015 Sb.

dennu
Nováček 5 příspěvků 24.04.18 16:00

To bylo v roce 2017, z těch 275,– není teď třeba víc? Když to je z 295,– :§)))

Purple Rain
Povídálka 27 příspěvků 24.04.18 18:29

Ne.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >