Body z Lidlu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 07:24
Body z Lidlu

Ahoj,kupovala jste některá teď v Lidlu bodýčka s dlouhým rukávem co jsou v akci od 23.8./od pondělí/?
Já jedno balení koupila,ale nesedí velikosti,jenom dvě v balení jsou správně a jedno je menší než píšou na obalu,máte to taky tak??
Chtěla bych ještě koupit,no ale jestli je v balení jedno menší,tak už bych nekupovala.
 Díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
tezi
Hvězda diskuse 50613 příspěvků 1 inzerát 25.08.10 07:28

Kupovali jsme v pondělí a bodýčka jsou všechny stejně velké

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 07:33

Tezi Tak to byla asi náhoda a musím se na ně lépe podívat,ale nenapadlo mě to.Díky.

Jana206
Nadpozemská drbna 26544 příspěvků 25.08.10 08:04

Miri :mavam:
Taky se mi to stalo, ale ne v Lidlu. Objednávala jsem jednou v životě malé multipack body na mimibazaru, zn.Early Days. Bylo jich 7, 2 byly menší než ostatní.
Já jsem se na reklamaci vykašlala, musela bych platit poštovné. Byly to levná body, jedno vyšlo na necelých 50 kč, stejně se za chvíli vytahala :mrgreen:
Myslím ale, že ty bys reklamaci uplatnit mohla :nevim:

Staršímu jsem ale dřív běžně kupovala body multipack v Tescu, nikdy se mi to nestalo.

tezi
Hvězda diskuse 50613 příspěvků 1 inzerát 25.08.10 08:26

Miriam asi to byla náhoda. Když jsem doma rozbalovala, tak 2 body byla k sobě připevněná umělohmotným provázkem a to jedno bylo samostatně. Tak se jim možná pomíchalo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 08:37

V Lidlu není problém zboží do 14 dnů vrátit nebo vyměnit.

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 08:42

A taky maj mít punčocháče,ne­koukaly jste na ně někdo?Zajímá mě aby nebyly moc umělý,tak jestlui tam mám jít nebo ne.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 08:51

Punčocháče jsem kupovala taky,jsou fajn,příjemné na dotek,nejsou zabalené,můžeš je zkusit.
Umělé se mi nezdají,myslím že má smysl tam zajít :wink:

Hodaka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 08:53

Děkuju,odpolko tam skáknu

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.08.10 09:00

Máme bodýčka i punčocháče. Ty bodýčka jsou stejný, ale čekala jsem, že budou větší :-). Punčocháče mi taky nepřijdou umělý, kupovala jsem je tam už loni, ty mi teda přišli trochu lepší a byli jsme s nima moc spokojený. S těma velikostma u bodýček, lidi si to prohlíží, ale už to nevrátí do pytlíku nebo to vrátí do jinýho :nevim: . Manžel pro to byl už v pondělí a říkal, že se tam lidi o oblečení doslova perou :lol:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 09:05

Já taky nakupuju první den akce,pak se všichni perou jak píšeš a oblečení je tak přeházené,že se v tom nikdo nevyzná :cert:

smahulinka
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 25.08.10 09:08

hlavně v úterý už tam nebylo nic :-(

PeBa
Echt Kelišová 9511 příspěvků 25.08.10 09:16

v Lidlu se dá spotřební zboží vrátit do 30 dnů v původním obalu a samozřejmě neponičené.Takže pokud nesedí velikost, tak ti to buď vymění(pokud bude za co) nebo vrátí peníze.Vrátí ti peníze i když řekneš, že se ti to jednoduše nelíbí, že sis to doma rozmyslela a je to.

Ale pokud chceš výrobek reklamovat, tak platí běžná dvouletá záruka.

Taky mám nakoupíno.Ty punčocháčky dovezla už dávno sestra z Německa a tady jsem koupila zas, jsou příjemný.Akorát u nás měli jen modrý nebo růžový :roll:
Být tebou docela bych si pospíšila :lol: právě že takové akce bývají rychle přebrané.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.10 09:48

JJ,nechám si je vyměnit,jen jsem myslela když budu kupovat další aby to nebylo stejné.
Díky všem za reakce :palec:

RachelSunny
Závislačka 2957 příspěvků 30.08.10 18:53

Ahoj, v Lidlu jsem pracovala než jsem skončila na rizikovém a je na houby, že zboží dostáváme přídělem a bohužel, co přijde, to příjde, pak už to doobjednat nejde, jinak byste nevěřili, jak se v tom lidi hrabou a přehazujou kusy z balení do balení. Doporučuji kupovat buď zboží v neporušených obalech, nebo si to všechno prohlídnout, ale jinak do 30 dnů není problém zboží vyměnit-pokud je za co- nebo vrátit penízky. Pokud je to prokazatelně naše zboží, tak vám to vrátíme i bez účtenky, ale záleží na ochotě každé zástupkyně, některé řeknou, že bez účtenky ani ránu, jiné zavolají oblastnímu a ten většinou svolí k vrácení peněz. Jinak já jsem s naším zbožím byla vždycky spokojená, nakoupila jsem si tam i spoustu oblečení na sebe, nejen na mimi. To prosím neberte jako reklamu :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >