Samé rifle - nechci! Poraďte obchod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.08.10 09:14
Samé rifle - nechci! Poraďte obchod.

Ahoj,

prosím poraďte.

Chystáme se jako hosté na svatbu, tak bych ráda i děti „slušně“ oblékla. Jenže jak zjišťuji, kam zamířím do obchodu, nabídnou mi prakticky pro kluka (vel. 98) jen rifle. Nevíte nějaké šikovný internetový obchůdek? Na „obleku“ netrvám … U nás ve městě je sice řada obchodů kamenných, ale toulat se po nich s mojí smečkou a doufat, že již v 10. budou mít, to co bych chtěla, tak to nejsem masochista .....

Reakce:
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 23.08.10 09:40

Vidíš, a já mám pocit, že riflí je malý výběr :wink: Zkus Mimibazar, tam jistě vybereš nějaké plaťáčky, a k tomu třeba košili s kr.rukávkem :wink:

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 23.08.10 09:57

Emilie nebo aukro.cz tam by taky něco mohlo být :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >