Reklama

Samé rifle - nechci! Poraďte obchod.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 23.08.10 09:14
Samé rifle - nechci! Poraďte obchod.

Ahoj,

prosím poraďte.

Chystáme se jako hosté na svatbu, tak bych ráda i děti „slušně“ oblékla. Jenže jak zjišťuji, kam zamířím do obchodu, nabídnou mi prakticky pro kluka (vel. 98) jen rifle. Nevíte nějaké šikovný internetový obchůdek? Na „obleku“ netrvám … U nás ve městě je sice řada obchodů kamenných, ale toulat se po nich s mojí smečkou a doufat, že již v 10. budou mít, to co bych chtěla, tak to nejsem masochista .....

Reklama

Reakce:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 23.08.10 09:40

Vidíš, a já mám pocit, že riflí je malý výběr :wink: Zkus Mimibazar, tam jistě vybereš nějaké plaťáčky, a k tomu třeba košili s kr.rukávkem :wink:

nikita066
Extra třída :D 13195 příspěvků 23.08.10 09:57

Emilie nebo aukro.cz tam by taky něco mohlo být :palec:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Daňoví poplatníci kritizují cestu Harryho a Meghan: Nejste sakra na líbánkách!

Roli národních miláčků plní opravdu dobře. Princ Harry (34) s Meghan Markle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >