Bohuš Matuš a Lucinka

117
14.7.20 10:41

Bohuš Matuš a Lucinka

Nedá mi to, ale co říkáte na těhotenství Bohušovi Lucie? :D

Jsem jediná, komu to přijde trošku úchylný? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6406
14.7.20 10:46

Taky mi to přijde ujetý, ale není sám kdo má takhle mladou kozu. Jsou i větší věkový rozdíly. Každopádně on mi úchylné přijde. Ale holce je 17 takže se nemusí ptát s kým muže nebo nemůže spát. Ale co její rodiče?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11092
14.7.20 10:46

@ŽofkaTofka Nejsi. Je to uchylne. Dite a „stary“ cap (vzhledem k jejimu veku) :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
14.7.20 10:47

Mě to přijde hodně úchylné :poblion:. Ale asi to je mezi celebritami normální, vůz třeba Gott nebo Vendula Svobodová. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
14.7.20 10:50

@krajta
Tak přece jen Gott si vzal dospělou ženskou a ne 17 letou holčinu, co nemá dodělanou ani střední. A Svobodová to malý taky nečeká s ‚dítětem‘, ale dospělým chlapem, to mi nepřijde tolik úchylný jako Bohuš. 8o :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8595
14.7.20 10:52

Já si myslím, že jaké mínění o tom má veřejnost, jim může být úplně jedno. Přeji jim zdravé mimčo. Kdyby byla o deset let starší, nikdo to neřeší. Z nějakého důvodu spolu jsou, mají se rádi. On na děti už věk má a narozdíl od nějakého Břéti Prouchy z vedlejší třídy, má ji i dítě jak zabezpečit. A rozhodně mi přijde pro ženu rozumnější mít dítě v sedmnácti, než v sedmačtyřiceti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
14.7.20 10:52
@ŽofkaTofka píše:
@krajta
Tak přece jen Gott si vzal dospělou ženskou a ne 17 letou holčinu, co nemá dodělanou ani střední. A Svobodová to malý taky nečeká s ‚dítětem‘, ale dospělým chlapem, to mi nepřijde tolik úchylný jako Bohuš. 8o :D

Ale ty věkově rozdíly mi prostě nepřijdou normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1976
14.7.20 10:53

Ani mi to nepřijde moc vtipné.
Je to nechutný. :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
@krajta píše:
Mě to přijde hodně úchylné :poblion:. Ale asi to je mezi celebritami normální, vůz třeba Gott nebo Vendula Svobodová. :roll:

Sem to nechtela psat, at me zas neukamenujou ale presne, přijde mi to stejne nechutne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721

Je mi to jedno :nevim: :lol: je to mladá koza, ale nejspíš ji neznasilnil. Tak ať dělá jak myslí 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4928

Je to velmi úchylné, nenacházím přirovnání…snad leda v muslimských zemích. Nejdřív si ji odpanil a teď už dítě…poznala jen jeho, on ji uvedl do života a to ho asi nejvíce vzrušuje :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16583
14.7.20 10:54

Měli se letos brát, ale četla jsem, že kvůli okolnostem přesouvají svatbu na příští rok. Myslela jsem, že kvůli covidu, ale teď už je to jasné.. On pořád mlel jak je vyspělá na svůj věk…Ale stejně mi to přijde divné :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3692
@Aduš8 píše:
Já si myslím, že jaké mínění o tom má veřejnost, jim může být úplně jedno. Přeji jim zdravé mimčo. Kdyby byla o deset let starší, nikdo to neřeší. Z nějakého důvodu spolu jsou, mají se rádi. On na děti už věk má a narozdíl od nějakého Břéti Prouchy z vedlejší třídy, má ji i dítě jak zabezpečit. A rozhodně mi přijde pro ženu rozumnější mít dítě v sedmnácti, než v sedmačtyřiceti.

No jo ale oni jsou spolu od jejich 14. On je proste uchylak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1976
@Aduš8 píše:
Přeji jim zdravé mimčo. Kdyby byla o deset let starší, nikdo to neřeší.

Kdyby byla o deset let starší, tak to nikdo neřeší, protože člověk v sedmadvaceti má aspoň už dovyvinutý mozek a nějaké životní zkušenosti. Na rozdíl od teenagera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14056
14.7.20 10:55

Vzhledem k tomu, že se s ní tahá od jejích 15 let mi to přijde fakt hnus…on je prostě na tyhle hodně mladé holky…a já si říkám, že pánbůh asi ví, proč mi nenadělil dceru…já bych mu zakroutila krkem…aby byla v 17 letech těhotná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama