Boj s akné, prosím o radu

Anonymní
18.5.20 18:01

Boj s akné, prosím o radu

Ahoj, prosím o radu ohledně akné.. Před těhotenstvím jsem sem tam měla pupinek na čele takže nic hrozného, pak jsem otěhotněla a na konci těhotenství jsem byla jako puberťák - je m 23 :oops: četla jsem spoustu článku že porodem by se to mělo zlepšit ale opak je pravdou! Už tři roky s tím bojuji! Mám pupínky úplně všude! Čelo, tváře u nohu brada a dokonce i na soancich :,( už to začalo i na krku, ramenach i na zádech.. Rukama mi prošlo už spoustu výrobků na akné z obchodu i z lékárny ale nic nepomohlo.. Naopak mi to pleť spálilo nebo jsem akné měla horší a pleť jako bych se nástřela olejem, můj kožní mi napsal dva krémy které mi nepomohli.. První pálil jako blázen tak jsem si řekla že to tak asi má bejt a druhý den jsem měla mokvajci fleky.. Druhý krém mi udělal to že sem byla jako potřena olejem a měla jsem akné víc a červené fleky :? Když jsem tohle řekla kožnímu tak nejspíš na mě neměl nervy a vyhodil mě se slovy ať si Teda koupím něco v obchodě pak skončil a nemá za sebe ani náhradu! A teď mají všude plno.. HA neberu a nikdy jsem ji nebrala - s ochranou nemám žádný problém tak brát HA jen kvůli akné nechci.. Ale už i to mě napadlo nechci s tím bojovat sama protože tomu hlavně nerozumím a masticky za 500 z lékárny že to bude buď a nebo je pro mě docela riskantní, protože tu marticku za 500 můžu vzít a vyhodit.. Prosím o radu, chci aby mi pomohl někdo kdo tomu rozumí nevím zda zajít za praktikem ale aby ne nevyhodil že si mám dojít na kožní.. Ale já se hrozně bojím že to dopadne jako s tím předchozím že to bude strata času a akorát horší obličej… Dokonce mi píšou cizí lidi ze by fetacky neměli mít děti :,( to že jsem fetacka usoudili jen podle akné z fotek.. Už si ani nepamatuji jak vypadám bez pupíku a červených fleku.. Jsem nešťastná

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19
18.5.20 18:09

Mě na akné pomohla havlikova kosmetika myslím. Je to celé přírodní kosmetika a když by ti nepomohlo ani to tak už nevím co dál.. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
646
18.5.20 18:09

Ahoj, řeším úplně to samé.
Před tehotenstvim bez problému. Během tehotenstvi a po něm ( 2 roky) strašný.
Neustálý boj s akné.
Nyní jsem znovu těhotná a rozhodla jsme se vyzkoušet růžový olej. Koupila jsem kvalitní a musím říct, ze po par dnech užívání vidím znatelný rozdíl. Sjednotila se mi pleť a pupinky ustupují.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17089
18.5.20 18:13

Pokud máš takhle vážnou formu, neváhala bych ani minutu a ha si nechala napsat. Nechápu, proč je kolem toho tolik humbuku. A mrkni na yt na Markétu Frank, ta tam popisuje boj s akné a přípravky, které jí pomohly. Taky laser by mohl tvé pleti prospět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17089
18.5.20 18:16

Hlavně na oleje pozor, musí se používat správně, takže na vlhkou pleť. Potom fungují úžasně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
18.5.20 18:36

Zkusenosti s akne nemam. Po porodu mam spis popraskane paty a sussi plet. Ale vetsina holek si na akne strasne chvalila Sudocrem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 18:52

Ahoj resila jsem uplne to same. Pomohl az laser na klinice

• Nahlásit
  • Citovat
1006
18.5.20 19:18

La Roche - Posay užasná kosmetika, která mi hodně pomohla a hlavně pomáhá během chvilky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama