Budit roční mimino přes den?

59
18.5.20 16:38

Budit rocni mimino pres den?

Ahoj, nechavate/nechavaly jste cca rocni deti pres den spat tak dlouho, jak chtely, nebo budite, aby spaly vecer? Syn mi odpoledne v kocare obcas usne pozde (nejdriv musi venku vsechno prozkoumat a zamavat na vsechny psy, co potkame :) ) a ja ho bud po pul hodine vzbudim a je mi ho lito, nebo ho necham spat a vecer je mi lito me :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9675
18.5.20 16:43

@Capacity
Dcerka mi teda od roku nespala přes den vůbec. Když výjimečně usnula třeba při dlouhé cestě v autě tak jsem jí nechala spát max hodinu. Protože pak byla schopná jít spát až po půlnoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1938
18.5.20 16:46

V roce mi obe deti spaly jeste 2× denne… Kdyz vyjimecne odpoledne usnuly pozdeji, treba az v pet, budila jsem je tak po 90 minutach. Aby byl nejpozdeji v devet klid :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
18.5.20 16:51

Záleží, v kolik ti usíná…Pokud ti doma spí kolem oběda a pak s jím jedeš ještě ven, kde spí i v kočárku, tak tam bych ho nechala spát pouze cca 30 minut.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6049
18.5.20 17:15

Dceru (11m) odpoledne už nedáváme spát pokud víme, že bude moc jít do 19h spát. Nejsme na návštěvě, výletě, nákupech atd. Dneska vstávala ve 14, ted před půl šestou už je okoupaná a po večeři. Po 18h dostane UM a jde spát. ;) Pokud by spala, nebudím, ale ona si dá max tu hodku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68919
18.5.20 17:26

@Capacity a musis jezdit s kocarem navecer? Zmen program pokud mozno, at neusne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7591
18.5.20 17:26

Budím i 6 měsíční, nejdyl ve 4 vstává, nehodlám sní saskovat do půlnoci.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24327
18.5.20 17:46

Nebudim, ale me roční spi akorát kolem poledne, takže to se mi spis hodí, aby spal co nejdyl, stejne vydrzi max hodinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
18.5.20 17:47

Pokud ma potom vecer problem usnout podle tvych predstav tak bych budila nebo nenechala usnout pozdeji odpoledne. Radsi at je vecer klid, odpoledni protivnost se kdyztak nejak prezije :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
18.5.20 17:59

@Pocahonta @blumen Spi 2×, dopoledne a odpoledne. Vetsinou odpo treba od 3 do 4 nebo do pul 5 a pak chodi spat po osme. Ale nekdy se stane ze teprve po ty ctvrty usne a pak mam prave dilema, jestli budit nebo ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
18.5.20 21:37
@Capacity píše:
@Pocahonta @blumen Spi 2×, dopoledne a odpoledne. Vetsinou odpo treba od 3 do 4 nebo do pul 5 a pak chodi spat po osme. Ale nekdy se stane ze teprve po ty ctvrty usne a pak mam prave dilema, jestli budit nebo ne :)

Nevím, v kolik ráno ti vstává, ale možná bych se to snažila už směřovat na jeden spánek denně kolem oběda. Pokud ti usne odpo po třetí hodině, tak je to už pozdě. Ale záleží kus od kusu. Když není prostřední tříletý syn někde pryč, tak doma po obědě spí. Nechám ho spát max. do půl čtvrté a pak nenásilně budím. Spát chodí kolem osmé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
18.5.20 22:05

@Pocahonta Jeden spanek nezvladne, vstava mezi 6 a 7 a do 10 je uplne vyrizeny. Kdyz odpoledne usne okolo te treti a spi max. do pul 5, tak vecer usina bez problemu po osme. Blbe prave je, kdyz zacne odpoledne usinat az ve chvili, kdy se bezne budi. A pak resim, jestli ho bud nenechat usnout, nebo probudit vyrazne driv a v obou pripadech riskovat nevrlost, a nebo nechat spat a vecer si rikat, ze jsem byla blba :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
68919
19.5.20 07:50

@Capacity a dopoledne spi jak dlouho? Mozna zkusit dat spat uz ve 2, ze by usnul driv. Nebo nebudit po pulhodine, ale az po hodine. Po pulhodine spani by byla starsi nervni a urvana, mladsimu by to bylo jedno, zalezi na diteti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817
19.5.20 07:55

Normalne budim, dopo spanek nejpozdeji ve 12, odpo v 16..snazim se s kocarem jezdit driv, at si vsechno vykouka :-) horsi to je, kdyz jdeme s jinymi detmi..to spat nechce, kdyz nahodou usne po te 16te tak ji necham jen 20 minut, aby nebyla do vecera pretazena, ale dyl ne a budim…delala jsem to uz driv nez pred prvnim rokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat