Bojím se 2.porodu

Anonymní
29.12.19 15:06

Bojím se 2.porodu

Ahoj, je mi 27 let a za 6 týdnů mě čeká 2 porod po 5 letech..Už dvě noci pořádně nespím, bojím se.Za 1.doktor mi řekl že se malé narodí o 14 dní asi na 90%dříve, za 2.jsem bez partnera opustil nás..Muj první porod byl úžasný, bolestivý ale rychlý 2h pouze, ted se nějakým způsobem bojím.. Že to nezvládnu, že budu u toho všeho sama, že to nestihneme, nebo naopak že budu rodit 2 dny… NEMÁTE RADU, CO DĚLAT ABYCH MYSLELA POZITIVNĚ??? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
29.12.19 15:41

Přečti si Jemne zrození.
Přeju ať jste zdraví a spokojeni a ať se vše vydaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
29.12.19 15:54

Prostě myslet pozitivně. ;) první porod katastrofa, druhý za šest let. Brala jsem ho pouze jako nutné zlo a těšila jsem se až na to, co bude zatím. Krásné a zdravé miminko. Ale nějak víc jsem se v tom nešťourala, v hlavě jsem si nastavila, že to bude do termínu, první vyvolávaný po, a bylo. Druhý porod dva dny před termínem, sice bolestivý, ale rychlý. Neboj :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.1.20 11:04
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 27 let a za 6 týdnů mě čeká 2 porod po 5 letech..Už dvě noci pořádně nespím, bojím se.Za 1.doktor mi řekl že se malé narodí o 14 dní asi na 90%dříve, za 2.jsem bez partnera opustil nás..Muj první porod byl úžasný, bolestivý ale rychlý 2h pouze, ted se nějakým způsobem bojím.. Že to nezvládnu, že budu u toho všeho sama, že to nestihneme, nebo naopak že budu rodit 2 dny… NEMÁTE RADU, CO DĚLAT ABYCH MYSLELA POZITIVNĚ??? :think:

Poradila bych terapii v alfe. Neni to zadne samanstvi a nic lepsiho na takove veci neznam, mne to vzdy pomohlo, mimo jine i v tehotenstvi, abych se vyrovnala s predchozimi problemy. Ale pospes si, at se das dokupy pred porodem :hug:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat