Nástřih hráze-stehy

Anonymní
26.12.19 15:31

Nástřih hráze-stehy

Ahoj holky, jsem 5 dní po porodu a včera se mi povolili stehy na hrázi. Byla jsem sice u dr., ta řekla že to zatím necháme, ale přijde mi, že tam mám fakt hroznou díru na to aby se to samo zacelilo.
Máte s tím některá zkušenost? Jsem z toho uplně v háji, ani si nedokážu užívat malé :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
26.12.19 15:59

Jsem 6 dní po porodu a mám to stejně. Taky mi to včera povolilo a ten steh se rozjel. Ale pochybuju, že takhle s odstupem se to dá opravit a sešít :( Už se to hoji.

• Nahlásit
  • Citovat
85
26.12.19 16:06

Ahoj holky. Mě se po porodu také šití rozjelo. Nic se s tím nedělalo. Pouze jsem oplachovala a mazala dubovou kůrou a často se sprchovala a větrala. Teď 7 měsíců po porodu mám jizvu krásnou vše se krásně zacelilo do konce šestinedělí. Tak pevné věřím, že u vás to bude ten samý případ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
26.12.19 16:19

@Tynulda Je tak to si mě trochu uklidnila, snad to teda bude dobré i u mě :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
26.12.19 16:25

@Anndy9
Určitě to bude dobré ;)
Ja v porodnici všechno ok a přijela jsem domů a druhý den se mi to rozjelo :rolling_eyes: Ale vážně teď už to není vůbec vidět, neboli to a ani mě to nijak neomezuje :lol:
Užívejte si miminka a prostě vydržet. Vždycky se všechno zahojí. Nekdy hned, někdy déle ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.12.19 16:38

@Tynulda Prosím tě a čím přesně jsi mazala?

• Nahlásit
  • Citovat
85
26.12.19 16:43
@Anonymní píše:
@Tynulda Prosím tě a čím přesně jsi mazala?

Mazala jsem : https://www.drmax.cz/…ura-gel-60ml
Ráno a večer. Vždycky jsem nechala trošku zaschnout.

A také jsem oplachovala : https://www.drmax.cz/…-sypana-50-g
To většinou večer před spaním.
A opravdu hodně mi to pomohlo :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
26.12.19 17:00

Všechno se zahojí, klid :kytka: taky se mi to stalo, a teď už se to krásně hojí.. Není snad ženská které by se to nerozjelo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
569
26.12.19 17:11

Holky děkuji. Už jsem trochu klidnější :) Snad to hojení bude probíhat v pořádku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama