Nastřihnutá hráz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
24.12.19 13:44

Nastrihnuta Hraz

Dobry den prosim vas jsem 14 h po porodu a byla jsem nastrizena a strasne me boli konecnik nemuzu vstat nic. Poradte prosim jak co nejrychleji zahojit ranu nebo jak dlouho ten konecnik jeste bude bolet dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
373
24.12.19 13:52

Dubová kůra a častá sprcha. Ale je to moc čerstvé, tak to nějakou dobu bolí. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
24.12.19 13:52
@sisyy píše:
Dobry den prosim vas jsem 14 h po porodu a byla jsem nastrizena a strasne me boli konecnik nemuzu vstat nic. Poradte prosim jak co nejrychleji zahojit ranu nebo jak dlouho ten konecnik jeste bude bolet dekuji

To bude ok, jeste je moc brzy. Ja mela snad 50 stehu a nastrihy 2. Nejlepsi rada je curat ve sprse a sprchovat vlaznou vodou. Nicim nemazat, nechat prirozeny proces hojeni. V porodnici, kdyz jsem nemohla moc chodit a dojit pokazde do sprchy, jsem mela u wc flasku s dirama ve vicku a pokazdem curani se aspon takto oplachla vodou. Kazdym dnem bude lepe a lepe. Preji krasne Vanoce, ten nejhezci darek uz mas od vcera ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28658
24.12.19 15:18

Tak jestli jsi ještě v nemocnici, tak se zeptej tam, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3620
24.12.19 15:33

@sisyy jo holka pravidelna sprcha nekolikrat denne vlaznou vodou. Pouzivam i ubrousky vlhcene z dubovou kurou. Opatrne na teplou vodu, fakt po ni me to bolelo jak cert. Jinak me ta mura nastrihla 4× :cert: jsem 10 dni od porodu a beham jako lanka, sezeni taky v klidu. A to sila snad hodinu a pak znovu :) neboj uz zitra bude lepe :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
24.12.19 15:52

Ja jsem šitá zepředu dozadu az ke konecniku. mala me rozervala.. Nastrihnout me nestihli, ruptura 2. stupně.. V porodnici jsem prvni dva dny chodila čůrat do sprchy pod proudem vlazny vody… Takze jsem byla ve sprse několikrát za den, a čistá voda fakt hodne pomaha.. Cca za tyden, uz to bylo celkem fajn..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
24.12.19 16:11

Chodit čůrat do sprchy, hodně větrat a úplně zázračně působí odvar z dubové kůry. Ještě v porodnici nám dávali ledové obklady, když někdo chtěl, ale to mi nějak extra dobře nedělalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
24.12.19 17:25

Chodit čůrat do sprchy, větrat, mazat gelem z dubové kůry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1342
24.12.19 17:30

Já měla mini nástřih, 2 stehy a bolelo to snad měsíc :lol: Když jsem šla na velkou tak jsem dobré 2-3 měsíce ještě ránu přes toaleťák držela, jinak to hrozně bolelo. Obdivuju ženy co jsou celé rozstříhané :lol: Jinak dubová kůra, stahuje, antibakteriální mycí gely, větrání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34529
24.12.19 19:12

Hemagel - za mně nejlepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21027
24.12.19 19:45
@Konys píše:
Ja jsem šitá zepředu dozadu az ke konecniku. mala me rozervala.. Nastrihnout me nestihli, ruptura 2. stupně.. V porodnici jsem prvni dva dny chodila čůrat do sprchy pod proudem vlazny vody… Takze jsem byla ve sprse několikrát za den, a čistá voda fakt hodne pomaha.. Cca za tyden, uz to bylo celkem fajn..

tyjo, já měla rupuru 3. stupně, trochu to bolelo v porodnici těch 48 hodin než nás pustili domů, pak bylo asi 2 dny nepříjemné sedět a pak úplně cajk, po tydnu jsem o ničem nevěděla :nevim: ;)
ale bylo to v létě, hodně jsem větrala a občas opláchla vodou, nic jsem na to nepatlala. používala jsem normálně wc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2164
24.12.19 20:49
@debra.morgan píše:
tyjo, já měla rupuru 3. stupně, trochu to bolelo v porodnici těch 48 hodin než nás pustili domů, pak bylo asi 2 dny nepříjemné sedět a pak úplně cajk, po tydnu jsem o ničem nevěděla :nevim: ;)
ale bylo to v létě, hodně jsem větrala a občas opláchla vodou, nic jsem na to nepatlala. používala jsem normálně wc.

Ja bych normalne wc asi taky zvladla, ale rikala jsem si, ze sprchou to bude příjemnější.. A i mi to radily sestry, at kdyztak chodim do sprchy. A tak kdyz ja tu vodu neplatila, tak proč ne.. :lol: Jsem prvorodicka, a nechala jsem si poradit.. :palec: Ja rodila na konci zari to uz se moc vetrat dóle nedalo, aspon ne tady na severu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1409
25.12.19 17:34

U nás v porodnici jsme si mohly říct o něco na bolest, čípek či prášek. Nebo si řekni o led. Sprchuj studenou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat