Očistky mi smrdí

Anonymní
21.12.19 12:14

Očistky mi smrdí

Ahoj. Jsem 2 týdny po porodu, ocistky už mám slabé, nahnědlé zatím teda, už. Ale strašně to teď smrdí, jako zdechlina. Dřív to tak hrozný nebylo az teď když je to slabší. Ale zase ne vzdycky. Jsem šitá a stehy ještě všechny nevypadli tak mám strach zdali se něco nepodelalo, ale jakože mě dole nic divné krom souvisle poporodniho bolení, neboli.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5709
21.12.19 12:26

Normálka, mám to taky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5335
21.12.19 12:29

To je normální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
21.12.19 12:37

To mě pobavilo, jako zdechlina :lol: :lol:, rodila jsem dvakrát, smrdí to, je to normální :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17324
21.12.19 12:52

Smrdi to, protoze se v zahybech delohy nekde trochu te stare krve rozklada.

Taky jsem smrdela na sto honu, kdyz to bylo v tomto stadiu. Hrozny no.

Ale behem par dnu to prestane a jak uz nebudes krvacet, napust si vanu a vykoupej se. Podle mne jen co se zmeni barva na vyslovene hnedou hlenovitou, jako kdyz ti konci menzes, tak uz se muzes vykoupat a pekne si to tam dole proplachni a bude dobre. Ja to tak udelala nekdy na konci 4. tydne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.19 13:06

No já to začala cítit včera při kojení. Hledala jsem po celým obýváku odkud ten smrad je, myslela jsem že snad pes někde nechal hnít kost s masem nebo že se nekam snad vysr*. Pak jsem nemile zjistila že je to můj rozkrok a docela se vyděsila, protože dřív to sice nevonělo, ale zase nesmrdelo. Ale tak pokud to tak může být tak jsem klidnější.

• Citovat
  • Nahlásit
2985
21.12.19 13:08
@Anonymní píše:
No já to začala cítit včera při kojení. Hledala jsem po celým obýváku odkud ten smrad je, myslela jsem že snad pes někde nechal hnít kost s masem nebo že se nekam snad vysr*. Pak jsem nemile zjistila že je to můj rozkrok a docela se vyděsila, protože dřív to sice nevonělo, ale zase nesmrdelo. Ale tak pokud to tak může být tak jsem klidnější.
:mrgreen: :hug:

Prý pes nechal hnít kost :mrgreen:

Jo, je to normální…bohužel tedy :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12006
21.12.19 13:09

Hele mě to nikdy silně nesmrdelo. Snažila jsem se často osprchovat a měnit vložky, ale že by to tak silně smrdelo, to ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15981
21.12.19 13:20

Teda taky mi to až takhle nesmrdelo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 13:21

Ja teda prirozene rodila jen prvni a takovy zapach jsem nezazila. Nerikam, ze ocistky voni po ruzich, ale hniloba vubec.Ale ja se teda sprchovala od porodu kazdy den i nekolikrat, podvozek a menila vlozky co chvilu. A mozna ted budu za blbku, ale ja si vubec nevybavuji, ze bych se po CS cistila 8o, normalne mam okno :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4014
21.12.19 13:28

Jako ono to smrdí, ale taky to u mě až tak hrozný nebylo. Chodila jsem do sprchy každou chvíli, i v noci…a měnila často vložky.

@wildcherry mě kamarádka říkala, že se po CS nečistila…tak že by to třeba vyčistili přímo při té operaci? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6941
21.12.19 13:31
@wildcherry píše:
Ja teda prirozene rodila jen prvni a takovy zapach jsem nezazila. Nerikam, ze ocistky voni po ruzich, ale hniloba vubec.Ale ja se teda sprchovala od porodu kazdy den i nekolikrat, podvozek a menila vlozky co chvilu. A mozna ted budu za blbku, ale ja si vubec nevybavuji, ze bych se po CS cistila 8o, normalne mam okno :think:.

Já jsem se po CS čistila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19685
21.12.19 13:31

@wildcherry při sekci ti všechno pěkně vyčistí, takže pak jen krvácíš. Porod je něco jiného.

Já tedy nevím, ale mě očistky nepáchly… Čerstvé určitě ne, jen ty, co byly chvíli na vložce. Chce to měnit vložku každou hodinu a sprchovat a sprchovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 13:34
@juliettee píše:
Jako ono to smrdí, ale taky to u mě až tak hrozný nebylo. Chodila jsem do sprchy každou chvíli, i v noci…a měnila často vložky.@wildcherry mě kamarádka říkala, že se po CS nečistila…tak že by to třeba vyčistili přímo při té operaci? :think:

A vis, ze ja ted proste nevim? A ze si pamatuji snad vsechno, jen toto ne.No asi ne, protoze jsem ty poporodni vlozky dlouho mela zabaleny a pak dala i stema sitovanyma kalhotkama kamosce, pochybuji, ze by mi jich tolik zbylo.Za to u prvni si to pamatuji presne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
21.12.19 13:35

@Janli asi to tak bude, ze krvaceni trochu ano, ale ocistky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat