Bojím se ke kosmetičce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.1.22 19:53

Bojím se ke kosmetičce

Dobrý den, ahoj,
je mi 20 let a jsem čerstvě těhotná. Říkala jsem si že si dopřeji trošku luxus a objednám se ke kosmetičce na hloubkové čištění pleti(moje pleť to fakt potřebuje!. No a mám termín na zítra jenže se tam tak trochu bojím protože mám dost černých teček, tak nevím co si o mně bude myslet. A taky nevím, pokud si bude chtít povídat, tak o čem, aby nenastalo trapné ticho. Předem děkuji moc za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3225
3.1.22 19:56

Nic si o tobe nebude myslet :D, kdybys nic nepotrebovala, tak nema praci…a to druhe.., ja si s kosmetickou nepovidam, max prohodime par „spolecenskych“ frazi na zacatku..ja mam rada klid a uzit si proceduru, ne hodinu klabosit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1245
3.1.22 20:00

Na kosmetiku chodím pravidelně. My jsme si sedly a třeba spolu tu hodinu, hodinu a půl, co tam jsem pořád o něčem pořád kecáme.
Ale taky říkala, že má klientky, které si povídat nechtějí, tak si zkrátka nepovídají a je stále spokojenost na obou stranách.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23068
3.1.22 20:27

Myslet si nebude nic, od toho tam je, aby ti pleť vyčistila. Povídat si nemusíš, já kolikrát na začátku řeknu, že budu rozjímat a nepovidáme si. U kadeřnice pravidelně klimbám, už mě zná, tak se ani nepokouší nějaký větší hovor navázat. Neboj se a užij si to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1619
3.1.22 20:28

Ja byla poprve u kosmeticky, ktera si se mnou dala fakt praci a chodim k ni do dones. Po tom prvnim cisteni jsem ji dala o 200 kc navic.fakt si se mnou vyhrala. A my si povidame, ale ja za 10 minut ji ohlasim, ze budu spat :lol: ja u toho totiz relaxuju :D
Takze se niceho neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1932
3.1.22 21:13

No a kdo jiný by měl přijít na hloubkové čištění pleti, než někdo, kdo má hodně černých teček? Někdo s dokonalou pletí ho nepotřebuje. A každá kosmetička viděla opravdu daleko horší věci, než jsou černé tečky. Ty překrásné obličejíky bez teček, bez pórů a bez jediné nedokonalosti, které vídáte na internetu, to jsou jen filtry. Takhle pleť nevypadá. Vaše tečky jsou normální…

Jinak povídat si nemusíte, pokud nechcete. Kdo nějakou chvíli dělá kosmetičku nebo kadeřnici, dobře vycítí, kdy si s nimi chcete povídat a kdy oceníte spíš ticho. Já třeba taky nejsem moc povídavá, takže se mě všude obvykle zeptají, zda mi vyhovuje teplota vody, jestli mám na něco alergii a ať povím, kdyby něco nebylo příjemné… A já si pak prostě relaxuju. Nic trapného na tom nevidím. Je to úplně přirozené.

Trochu moc to řešíte. Prostě tam jděte a užijte si to. Jako bonus možná dostanete nějakou fajn radu, jak výskyt teček do budoucna minimalizovat ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat