Jak se obarvit při šedinách

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
99
2.1.22 18:50

Jak se obarvit při šedinách

Zdravím :) Prosím poraďte jakou zvolit barvu pro moje odrostlé(původní barva hnědá), šedivé a melírované vlasy aby to nebylo náročné na úpravu. Nyní mám. vlasy hustě promelírované, odrosty(tmavé, šediny)co měsíc dobarvuje kadeřnice tmavou blond, někdy přidá do délek studený přeliv, protože vlasy žloutnou. Jenže jak se vlasy dobarvují jinou barvou, jsou jak pochc. sláma barevně. Klidně bych se vzdala blond, jen ať vlasy mají jezkou barvu a to dobarvování je jednodušší a jednotné. Kadeřnice zas řiká, že v melíru se šediny líp schovají, jenže to bych na něj musela chodit co měsíc a byla bych za 2 plešatá. Máte radu či zkušenost? Moc děkuji :oops: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4390
2.1.22 19:12

Mne teda prijde, ze nemas vubec dobrou kadernici :oops: Jinak ja jsem tmavovlaska, taky sedivim a proste holt chodim casto na dobarvovani odrostu, s tim se neda bohuzel nic delat. V tvem pripade bych ale u blond nebo svetle hnede zustala, protoze v tom ty sediny tolik nezari, melir mi prijde jako dobra volba, ale nasla bych si na to nekoho lepsiho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24041
2.1.22 19:27

Tohle není blond melír, to je nějaká prapodivně slámová. Najdi si dobrou kadeřnici, která ti v první řadě sestříhá ten šílený chemlon a pak udělá hezký blond melír, ve kterém se opravdu sediny schovají nejlíp. Vlasy si umývej fialovým šamponem, který stáhne tu žlutou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9632
2.1.22 19:28

Taky musím souhlasit s @Ernais
Na barvu chodím co 6 týdnů, jinak bych byla šedivá babka.
Vlasy mám pěkné, není poznat, že barva není moje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12214
2.1.22 19:29

O půlku zkrátit, ty vlasy jsou strašně zničené a už je nic nezachrání. Udělat buď hustý melír a přeliv a nebo odbarvovat vždy jen odrosty a na to přeliv. Jestli studený či teplý tón musíš rozhodnout sama, co to víc sedí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lenka_VER
2.1.22 22:37

Za mě ideální hena :-) ale musí být 100% přírodní, ideálně ne z drogerky, doporučuji zajít do kšeftu s orientálními věcmi. Poprvé nemusí chytnout a také záleží na balení, některé mi nechytne, jiné drží. Barvení sice chvíli zabere a chce to mít na hlavě i tři hodiny, ale výsledek stojí za to. Vlasy doslova září, je to zároveň i výživa.
Také doporučuji vynechat jakékoli silikonové šampony, s chemií. Po roce mytí vlasů šampukem teprve zjišťuji, jak krásné můžu mít vlasy (6-12 měsíců by mělo trvat, než se silikon vymyje) a že se mi začínají vlnit konečky. Navíc se mnohem méně mastí. DO té doby mytí prakticky denně, bez objemu, bez života. Teď si nemůžu stěžovat.

• Citovat
  • Nahlásit
603
2.1.22 22:51
@Lenka_VER píše:
Za mě ideální hena :-) ale musí být 100% přírodní, ideálně ne z drogerky, doporučuji zajít do kšeftu s orientálními věcmi. Poprvé nemusí chytnout a také záleží na balení, některé mi nechytne, jiné drží. Barvení sice chvíli zabere a chce to mít na hlavě i tři hodiny, ale výsledek stojí za to. Vlasy doslova září, je to zároveň i výživa.
Také doporučuji vynechat jakékoli silikonové šampony, s chemií. Po roce mytí vlasů šampukem teprve zjišťuji, jak krásné můžu mít vlasy (6-12 měsíců by mělo trvat, než se silikon vymyje) a že se mi začínají vlnit konečky. Navíc se mnohem méně mastí. DO té doby mytí prakticky denně, bez objemu, bez života. Teď si nemůžu stěžovat.

Jaký šampuk používáš prosím? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat