Boláky v tříslech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 09:18
Bolaky v trislech

Dobrý den,

Chtěla bych se ZEPTAT, jak můžu bojovat s boláky, které se mi opakovaně objevují hlavně v oblasti třísel a okolo stydkých pysků…

Vrací se mi to OPAKOVANĚ, někdy je to lepší někdy pak velmi bolestivé.

Díky za rady a tipy
M.

Reakce:
Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 07.02.19 09:19

Smaž to :zed:

Nemáš to z holení?

carola
Kelišová 7257 příspěvků 07.02.19 09:20
@Ennny píše:
Smaž to :zed:Nemáš to z holení?

Tvl,taky si říkám. :mrgreen: To bude zas honibrků. :mrgreen: Jinak nic ve zlém,ale pokud je to dlouhodobá záležitost,tak na kožní. Tady ti s tím nikdo nepomůže,ale radost určitě někomu uděláš. :mrgreen:

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 07.02.19 09:23

@carola tady je to den co den zazivnejsi :zed: :lol:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 07.02.19 09:24
@Ennny píše:
@carola tady je to den co den zazivnejsi :zed: :lol:

Ještěže už jdu za chvíli do práce a budu mít útrum,protože poslední dobou je to tady sodoma gomora ale už vopravdická. :mrgreen: :mrgreen:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 07.02.19 09:28

Mohu také vložit fotečku,prosím? :)

Ennny
Závislačka 2557 příspěvků 07.02.19 09:29

To víš že jo :lol: :lol: :lol:

carola
Kelišová 7257 příspěvků 07.02.19 09:30
@Ennny píše:
To víš že jo :lol: :lol: :lol:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
notburga
Povídálka 24 příspěvků 07.02.19 09:34

Co blbnete? Vždyť na té fotce nic není, to holky v bikinách kolikrát ukážou víc.

Jinak jo, bude to z holení. Měla jsem to taky. Pomohlo mi na to neholit proti růstu chloupků - vždy jen po směru, i když to pak není tak hladké. Před holením omýt kůži mýdlem, vždycky si brát úplně novou žiletku (dost často to dělají bakterie z podpaží) a po holení natřít šťávou z aloe nebo tea tree olejíčkem (jo, pálí to). A mám klid :)

divine woman
Extra třída :D 10164 příspěvků 07.02.19 09:37

Nehol se a budeš mít klid. Neznáš akci Januhairy?  :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 11:27

Nečekala jsem že fotka třísel, kde je vše ostatní zakryto někoho takhle pohorsi.

Z holení to určitě není neholim se ziletkou chodím na brazilskou depilaci, nikdy předtím se mi to neobjevovalo.

Trošku mě mrzí že stránka má sloužit jako pomoc a ne když sem dá někdo příspěvek tak ho lidi spíše ponizi a vysmeji se mu.

:( M.

carola
Kelišová 7257 příspěvků 07.02.19 14:31
@Anonymní píše:
Nečekala jsem že fotka třísel, kde je vše ostatní zakryto někoho takhle pohorsi.

Z holení to určitě není neholim se ziletkou chodím na brazilskou depilaci, nikdy předtím se mi to neobjevovalo.

Trošku mě mrzí že stránka má sloužit jako pomoc a ne když sem dá někdo příspěvek tak ho lidi spíše ponizi a vysmeji se mu.

:( M.

Ale vždyť se ti nikdo nevysmívá. Jen mi nepřijde zrovna vhodné dávat sem taková fota,ale samozřejmě každého věc. Jen já osobně bych s tím šla k lékaři a ne na emimino. :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >