Rakovina prsu u maminky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:19
Rakovina maminky

Zdravím vás ženy prosím moc vše kolem rakoviny a kdo třeba boj z rakovinou vyhrál chtěla bych vědět vše. moje maminka se 18ledna dozvěděla že má rakovinu prsu nejhorší stupeň už má i uzliny nebo jak se to píše v podpaží. vysledky krve vzorků má za sebou dozvěděla se že je to zhoubný nádor :,( ale doktoři jak chodila teď na všelijaké vyšetření ji našly ještě něco v těle a mají strach jestli se ta rakovina nerozlezla dal do těla tak jede dnes na nějaké vyšetření a tam se to dozví co to je zda se ze mi říkala do tunelu musí být celý den nalačno. proto mě zajímá vše kolem kdo si to prožil já se budim strachem o ní všichni ji ale podporujeme.ale začaly už se jí střídat nalady je unavená já už nevím jak ji teď vlastně pomoci. dekuji že jste si to přečetly omluvám se za chyby.mam jen velký strach :,( :?

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 06.02.19 09:29

Moje maminka měla rakovinu před sedmi rokama a teď je úplně zdravá. Měla taky nádor na prsu ,urezali ji půlku prsa ,chodila na chemoterapii a ozařování. Přišla o vlasy ,obočí a řasy. Vlasy ji do rostly ,to ostatní už ne. Ale to nevadí ,hlavně že je zdravá. Maminka bojovala ,věřila ze se uzdraví a my všichni taky.Ale měla nádor jen na prsu ,nikde jinde ji nic nenašli. Budu držet palce ať to dobře dopadne a maminka se uzdraví. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:33

pravdepodobne ji udelaji ct bricha a scinti skeletu.
pravdepodobne zabedbala prevenci. :,(

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.02.19 09:34

ona má už tedy metastáze v uzlinách?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:35

Já se dozvěděla, že mám rakovinu prsu 17.12. Že to bylo takhle před vánoci šílený asi psát nemusím.
Jsem doma týden z nemocnice a přišla jsem o prave prso a vzali mi i uzliny v podpaží.
Mám 9 letého syna a prostě musím bojovat. Skoro denně mám teď nějaký vyšetření a čeká mě chemo.
Ale prostě tu je syn a musím se uzdravit.
Držím mamce palce. Moc

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:36

@Enicka děkuji moc za odpověď jsem ráda že máš zdravou maminku. Taky bojujeme s ní a budeme ji celou dobu podporovat.s tou chemoterapii počítáme i s operaci ale mám strašný strach :,( ale děkuji :kytka:

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:36

@astoret ano :(

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.02.19 09:38

jinak psychika je důležitá, maminka vás bude potřebovat, nicméně vy také se budete třeba potřebovat o někoho opřít - nebojte se kontaktovat nějaké organizace na pomoc lidem s onko onemocněním, namátkou třeba ONKO Unie, Amelie..

nebojte se zatlačit na lékaře at s vámi mluví narovinu, vlastní zkušenost - s náma se nikdo nechtěl bavit, maminka taky měla rakovinu, bohužel boj nevyhrála, měla adenikarcinom žaludku s metastázemí vvaječníkách, uzlinách, posléze i kostech, objevili to velmi pozdě..

Enicka
Zasloužilá kecalka 988 příspěvků 06.02.19 09:38

@Kristýna 526 Strach mají všichni ,to je úplně normální. :kytka:

astoret
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 06.02.19 09:41

@Kristýna 526 to ještě nic neznamneá, záleží i na dalších faktorech, nevěště hlavu a maminka potřebuje sílu, aby s tím dokázala bojovat!

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:41

@astoret ano my se jí snažíme psychicky podporovat co to jen jde ale je to opravdu teď těžké období.na ty organizace se podívám děkuji vám za radu. No s lékařů mám strach nějak jim nevěřím ale boj musíme vyhrát takže začnu verit že to dobře dopadne. Je mi líto vás i maminky :,( :(

Andymo
Kecalka 195 příspěvků 06.02.19 09:42
@Anonymní píše:
Já se dozvěděla, že mám rakovinu prsu 17.12. Že to bylo takhle před vánoci šílený asi psát nemusím.
Jsem doma týden z nemocnice a přišla jsem o prave prso a vzali mi i uzliny v podpaží.
Mám 9 letého syna a prostě musím bojovat. Skoro denně mám teď nějaký vyšetření a čeká mě chemo.
Držím mamce palce. Moc

Devce, preju ti hodne zdravi a sil. :hug: At uz je vse dobre. Drzim palce.

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:43

Ano maminku budeme podporovat jak fyzicky tak psychicky ale je to opravdu teď těžké strašná rána nečekaná.a ano zazněla tu otázka maminka čtyři roky nebyla u doktora a teď tohle :? Ale pořád ji říkám ať si nic nevycita :srdce: :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 09:44

@Andymo děkuji moc ,musím to dát

Kristýna 526
Stálice 64 příspěvků 06.02.19 09:44
@Anonymní píše:
Držím mamce palce. Moc

Preju ať vše dopadne dobře a jste se synem zdraví a šťastní spolu.j

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Karl Lagerfeld, jeden z nejuznávanějších módních návrhářů světa

V Paříži ve věku 85 let zemřel jeden z nejuznávanějších a nejvlivnějších... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >