Skok na nohu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 08:07
Skok na nohu

Ahoj syn mi včera skočil na nohu :(.Ležela sem na břiše a měla nohy natažené z postele dolů. Syn 5let mi skočil na nohu, rychle se mi skubla a prasklo mi neco v koleni :roll:.Dnes to bolí víc nez včera, bolí to ze strany. Nevite co s tím můžu mít? A kam s tím případně jít? V pátek jdu na kontrolu na chyrurgii s rukou, tak jestli tam jim to koleno ukazat… :roll: Bolí to hlavně když dám nohu do strany :?.

Reakce:
Ou
Kelišová 6305 příspěvků 06.02.19 08:11

nejspíš něco s vazy. Mažte to nějakou mastí na svaly, zabandážujte to - ideálně ortéza, pokud nemáte tak obinadlo. A pokuste se moc nechodit. Pokud to bude v pátek ještě bolet, nebo to bude hodně oteklé, tak to určitě na té chirurgii ukažte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.02.19 08:20

@Ou Moc děkuji za komentář,mazu Ibalgin masti,ta přijde chladi.To místo je i na dotek bolavé,ale žádná modřina,otok nic…Snad to není nic vážného,stačí mi že 6ty týden marodím se zlomeným zápěstím.Ted ještě koleno v haji :( .Ortézu nemám,tak si to zafacuju .

Heivka
Závislačka 3624 příspěvků 06.02.19 09:01

S kolenem jeďte na pohotovost je to složitý kloub a nesprávná bandáž mu může uškodit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 09:50

Už je to mnohem lepší,sice to mám pořád zavázané to koleno ale už sem si to i na noc sundala.Zitra to koleno ukázu v nemocnici .Extra s kolenem se mi nechtelo,když mám doma dítě s chřipkou a nemám hlídání .Tak mi držte palce,pak napíšu co s tím mam.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >