ORL pohotovost, vidí kamerkou přes nos i štítnou žlázu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
devcenka30
Stálice 63 příspěvků 05.02.19 13:49
ORL pohotovost.

Dobry den chci se zeptat delali mi na Orl kamerkou pres nos do krku. a zajimalo by me jestli vidi jestli je neco ze stitnou zlazou. Ja prisla na orl na pohotovost ze me neco jakoby skrti nebo tlaci v krku. Dekuji hezky den. :)

Reakce:
danyk
Generální žvanilka 23449 příspěvků 05.02.19 13:59

ne, koukali nosem do krku, protože koukat do krku krkem je pro lidi hůř snesitelné. Štítná je uložená na hrtanu zevně, pod kůží na krku, vyšetřuje se pohmatem a ultrazvukem.

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 05.02.19 14:06
@danyk píše:
ne, koukali nosem do krku, protože koukat do krku krkem je pro lidi hůř snesitelné. Štítná je uložená na hrtanu zevně, pod kůží na krku, vyšetřuje se pohmatem a ultrazvukem.
dekuji
bublinek
Kelišová 5339 příspěvků 05.02.19 15:16

Je to pocit, že něco brání a i polknutí slin musíš protlačit silou? Řeším takovou věc. Byla jsem na ORL, na sonu a nikde nic, pusto a prázdno. Štítná v pohodě. Dr. se mě ptal jestli nemívám pálení žáhy. Nemám nebo o tom nevím. Navrhl zkusit pořešit toto a pak se uvidí jestli to nebylo tím.

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 05.02.19 16:07
@bublinek píše:
Je to pocit, že něco brání a i polknutí slin musíš protlačit silou? Řeším takovou věc. Byla jsem na ORL, na sonu a nikde nic, pusto a prázdno. Štítná v pohodě. Dr. se mě ptal jestli nemívám pálení žáhy. Nemám nebo o tom nevím. Navrhl zkusit pořešit toto a pak se uvidí jestli to nebylo tím.
takove jako by me neco skrtilo :( nevim co delat taky jestli to nemam s krcni patere nebo ja uz fakt nevim:(
Lusita
Kecalka 393 příspěvků 05.02.19 20:44

Zajimave, aktualne resim ten samy problém… jablko ted večer jsem musela vylozene protlacit, u mikiny se zapínáním ke krku skoro zvracim. Viděli něco v tom krku?

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 05.02.19 23:34
@Lusita píše:
Zajimave, aktualne resim ten samy problém… jablko ted večer jsem musela vylozene protlacit, u mikiny se zapínáním ke krku skoro zvracim. Viděli něco v tom krku?

Ne bo jsem nebyla na sonu pujdu tam.

Evkad
Povídálka 44 příspěvků 06.02.19 05:49

@Lusita Když jsem měla výkyv u štítné, hodnoty cca 5× vyšší než byl limit, tak jsem také měla pocit knedlíku v krku a musela jsem sundat řetízek a vadilo mi cokoliv u krku (viz zmíněný zip).
Ale ten pocit knedlíku - dělá mi to i u alergie, jednu dobu jsem se divila, že nemůžu polknout tabletky, a když jsem se podívala do krku, tak jsem ho měla naběhlý/oteklý.

Lusita
Kecalka 393 příspěvků 06.02.19 08:23

@Evkad diky za zpravu, asi uz s tim budu muset vazne k lekari… ono to vazne muze byt asi kde co, jen kdyz si predstavim vsude cekaci lhuty mesic az 2, tak nez se clovek dobere k nejakemu relevantnimu vysledku, tak… to mozna prejde samo :-D stitnou jsem mela pred rokem ok, ale je mi jasne, ze veci se meni :-)

ivašot.
Kelišová 7003 příspěvků 06.02.19 08:30

Před lety jsem mívala podobné pocity v krku. Všechno možné mi vyšetřili, všechno bylo v pořádku, závěr byl nakonec psychika :think: . Nevylučuju, že to tak opravdu bylo, protože po zjištění, že mi nic vážného není, mě to přešlo.
A ještě mě napadla možnost nějakého problému s krčí páteří - blokace.

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 06.02.19 12:30

Byla jsem se obednat mo az na 6.3 zo nevydrim cekat ahjo :(

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >