Co za den sníte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 16:04
Co za den snis

Ahoj ženy. Otázka zní jasně.
Dlouhou dobu mě totiž trápila zácpa, tak jsem si sepsala, co za den jim, je to cca 1600 kcal na 52kg váhy denně. A nevím, zda to není málo.. Například vcera :
Snídaně mám proteinovou kasi
Svačinu banan
Oběd brokolicova polévka, kureci maso s ryzi
Svačina jablko a buchta (kousicek 35g)
Vecer obvykle 100g brambor, 100g masa a zeleninu

Dekuji za názory.???? Hlad nemám, ale nevím, zda není po třeba přidat

Reakce:
milktea
Kecalka 234 příspěvků 5 inzerátů 04.02.19 16:06

A kolik měříš? Chceš přibrat?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 16:10

@milktea
Vážím 52 kg a přibrani se nebranim

Lucy75
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 2 inzeráty 04.02.19 16:11

ahoj, tohle ti skvěle samy zdarma spočítají kalorické tabulky.cz spočte ti to bazál a makra, kolik máš mít jednotlivých živin.. přidej vlákninu (zkoušela jsi třeba psyllium ?)
zkus to zde, fakt vřele doporučuju, krásně ti to udělá pořádek v tom kolik čeho máš jíst
 https://www.kaloricketabulky.cz

Ughg
Povídálka 39 příspěvků 04.02.19 16:15

Máš dostatek pohybu a dostatečně příjem tekutin? Měla bys vypít cca 30ml na kg váhy. Polévky a kafe se nezapočítávají.
Koukla bych taky na dostatek vlákniny - celozrnné výrobky, zelenina, ovoce. Nepíšeš v jakém množství to jíš.
Pokud nemáš sedave zaměstnání, nebála bych se trochu navýšit příjem

Ughg
Povídálka 39 příspěvků 04.02.19 16:18

Jo a kvalitní tuky hrají taky důležitou roli. Denně hrst oříšků, do salátu přidat olivac, nemusíš se bát ani sádla nebo másla. Samozřejmě v přiměřeném množství. Vitamíny A, D, E a K se ti bez tuku ani nerozpusti

Lenka002
Závislačka 4688 příspěvků 04.02.19 19:30
@Anonymní píše:
Ahoj ženy. Otázka zní jasně.
Dlouhou dobu mě totiž trápila zácpa, tak jsem si sepsala, co za den jim, je to cca 1600 kcal na 52kg váhy denně. A nevím, zda to není málo.. Například vcera :
Snídaně mám proteinovou kasi
Svačinu banan
Oběd brokolicova polévka, kureci maso s ryzi
Svačina jablko a buchta (kousicek 35g)
Vecer obvykle 100g brambor, 100g masa a zeleninuDekuji za názory.???? Hlad nemám, ale nevím, zda není po třeba přidat
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ráno cappucino, v poledne espresso a večer Nescafe bez kofeinu s mlékem.
Nestíhám.
Lucy75
Zasloužilá kecalka 566 příspěvků 2 inzeráty 05.02.19 07:55

@Lenka002 nechtěj vědět, co by ti na tohle řekl Havlíček s Cajthamlovou :mrgreen: :mrgreen:

Lenka002
Závislačka 4688 příspěvků 05.02.19 17:46
@Lucy75 píše:
@Lenka002 nechtěj vědět, co by ti na tohle řekl Havlíček s Cajthamlovou :mrgreen: :mrgreen:
:mrgreen:
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Nejslavnější česká transsexuálka o Mostě!: Z posledního dílu mi bylo smutno!

Kontroverzní seriál Most! patří bezpochyby mezi ty nejpovedenější kousky od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >