Bolavé afty

Anonymní
30.8.20 12:23

Bolavé afty

Dobrý den, chci se zeptat mam 19denni miminko a má po celé pusince afty používám fialku ale připadá mi že to nepomáhá mam o malou strach protože když ji čistím pusinku doma tak na plince ma krev od tech aftu neni to nic? Mam strach :? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2029
30.8.20 12:28

S tak malým dítětem bych určitě zašla k doktorce. Obecně afty nejsou nebezpečné, ale přijde mi divné kde tak malé dítě přišlo k pusině plné aftu :think:

Jinak naší malé zabírají na afty homeo Borax 5ch  ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 12:38

@PeBa12
Prestala jsem kojit a davám sunar pusinu otiram a zniceho nic se ji to udelalo… :)
U dr jsme byli doktorka rekla ze je to normalní chci se zeptat od kokika tydnu homero borax je?

• Citovat
  • Nahlásit
2029
30.8.20 12:50
@Anonymní píše:
@PeBa12
Prestala jsem kojit a davám sunar pusinu otiram a zniceho nic se ji to udelalo… :)
U dr jsme byli doktorka rekla ze je to normalní chci se zeptat od kokika tydnu homero borax je?

Od kolika týdnu? To netuším, podle mě se na tohle u homeo nehraje. Nikdy sem nikde nečetla uvedený věk :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.20 12:54

@PeBa12 mysliš tedy že když to koupim tak se nic nestane?

• Citovat
  • Nahlásit
2029
30.8.20 12:58
@Anonymní píše:
@PeBa12 mysliš tedy že když to koupim tak se nic nestane?

Určitě se nic nestane. Lékárnice mi dokonce dávala nějakou kartičku kde bylo dávkování a bylo tam napsané dávkování pro malé děti a velké děti :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.8.20 13:13

@PeBa12 dobre děkuji 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
30.8.20 13:31

Ty aftíky se při podávání UM dělají často… Buď je to z vyšší citlivosi na špatnou sterilizaci, nebo naopak na přehnanou čistotu. Kamarádka malýmu myla každý den savičky jarem a malej měl plnou pusinu boláčků… Pak začala pouze jednou týdně používat mycí prostředky a jinak vyvářela a aftů se zbavili. Pokud nekojíš a jen dáváš flašku, bylo by dobré třeba pořídit sterilizator… Dost ti to usnadní práci… :palec: ;) jinak homeopatika jsme používali taky na kde co a většinou zabraly… Hlavně nastudovat jak užívat a jak uchovávat, jinak to nemá efekt :think: ta fialka není moc na dlouhodobé používání u tak malého dítěte… Ale je to jen můj názor… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2029
30.8.20 13:35
@Veny89 píše:
Ty aftíky se při podávání UM dělají často… Buď je to z vyšší citlivosi na špatnou sterilizaci, nebo naopak na přehnanou čistotu. Kamarádka malýmu myla každý den savičky jarem a malej měl plnou pusinu boláčků… Pak začala pouze jednou týdně používat mycí prostředky a jinak vyvářela a aftů se zbavili. Pokud nekojíš a jen dáváš flašku, bylo by dobré třeba pořídit sterilizator… Dost ti to usnadní práci… :palec: ;) jinak homeopatika jsme používali taky na kde co a většinou zabraly… Hlavně nastudovat jak užívat a jak uchovávat, jinak to nemá efekt :think: ta fialka není moc na dlouhodobé používání u tak malého dítěte… Ale je to jen můj názor… :mrgreen:

Při aftech se nedá mluvit o dlouhodobém užívání ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
30.8.20 13:47

@PeBa12 děkuji za upozornění… ale asi jak se to vezme… Ten malej od kamarádky měl recidivy… Trvalo skoro 2 měsíce, než přišli na to, proč se mu to pořád opakuje… ;) jinak afty jako takové jsou do týdne vyřešené to se ví… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14565
30.8.20 13:49
@Anonymní píše:
@PeBa12
U dr jsme byli doktorka rekla ze je to normalní chci se zeptat od kokika tydnu homero borax je?

Normalni? 8o 8o 8o Afty nejsou normalni :zed: Je to virova infekce. Sama na ne trpim, tak vim, jakto boli :,(
Synovi jsem pri UM lahvicky i savicky umyvala jen cistou vodou. Byla to fuska (UM je mastne), ale slo to. Ony ty cistici prostredky mohou situaci zhorsovat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
30.8.20 20:09

@Veny89
Dobře děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...