Bolavý celý spodek

Anonymní
21.7.13 16:39

Bolavý celý spodek

Dobrý den, mám takový stydlivý problém, proto anonymně :zed:
Necelých 14 dní zpět jsem měla zánět prsu a doktor mi napsal ATB amoksiklav 100mg. Nežádoucí účinek byl průjem, ale od té doby co jsem ATB dobrala, mám hrozně bolavý konečník, když jdu na velkou, teče mi krev a strašně to bolí. Nevím ani jestli to třeba nejsou hemeroidy, nikdy jsem je neměla. Už to trvá tak 4-5 dní. Nevím co s tím, poradíte? A ještě jeden problém, od porodu mě trápí mykoza, doktor mi řekl že si mám koupit lactobacily, koupila jsem gyno caps, ale vůbec nepomáhá, co vám pomáhá proti pálení a svědění? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2649
21.7.13 16:48

Jestli to neni podrazdenim… Pokud byl prujem, muze se to stat, taky jsem to zazila. Prejde to samo. Na Hemeroidy jsem do porodu taky netrpela, az par tydnu po porodu se jdu koupat a pri myti citim „neco navic“… Hned mi manzel skaknul do lekarny pro Factu mast a za nekolik dni to bylo dobry (jinak to taky bolelo a palilo jak cert).
Na mykozy trpim dlouho, stres, tesne kalhoty, cokolada… a hned je to tu!
Beru Lactobacily od Swiss, pri akutnich stavech cipky s kremem Gyno-pevaryl a ted se mi osvedcil i gel Femigel, obsahuje tea tree oil (mas pak ehm trochu svezi „frndu“) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13909
21.7.13 17:14

Máš hemeroidy a mykozu, na hemer. si kup faktu cipky, utirej se vlhcenymi ubrousky a ne papirem. na mykozu si dojdi k mudr, at ti udela kulltivaci a nasadi vhodnou lecbu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
21.7.13 17:15

Měla jsem to samé. Byla to střevní mykóza a dostala jsem tabletku od svého gynekologa a bylo po problému. Augmentin už nikdy více. Jiné ATB mi to nedělají.
Ještě jsem si dávala Dobexil čípky a mast a to mi pomáhalo zklidnit projevy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4020
21.7.13 17:45

Tak prvni pomoc pri mykoze je canesten…kdyz nezabere tak sup k dr…a jinak mas hemoroidy takze cipky, sedaci koupel…to ti poradi v lekarne…me zrovna factu nezabira ani mast ani cipky, pouzivam treba dobexil ale na trhu je toho spousta…hodne neprijemna kombinace potizi takze preju at ti rychle neco zabere :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 18:57

Všem děkuju za rady, je to fakt děs, hned zítra zajdu do lékárny, bude to pro mě hrůza, když jsem byla těhotná, styděla jsem se jít i pro glycerinový čípky, nikdy jsem takový problémy neměla až ted po porodu, myslela jsem, že hemeroidy jsou takové boláky, ty tam žádné nemam ale asi ženský víte o čem mluvíte, díky moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
ANONYMKA234
21.7.13 19:17

To s tím konečníkem nemusejí nutně být hemeroidy, spíš to vidím tak, že ti ATB vymlátily střevní flóru, takže určitě ty laktobacily orálně a na mykózu něco z lékárny a hlavně vynechat sladké…

• Nahlásit
  • Citovat
636
4.11.16 14:26

Ahoj potřebuji poradit, poboliva me spodek sem tam me tam píchne a mám to natekle a fialové? Nevíte co by to mohlo být?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.16 14:28

Křečová žíla?

• Citovat
  • Upravit
636
4.11.16 14:32

Fakt nevím jsem 29 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.11.16 15:12

Je to možné. On si každý myslí, že krecaky jsou jen na nohách. Zkus zjistit, zda je něco volne prodejného co teď můžeš a pokud by sis nebyla jistá, tak se bez ukázat do nemocnice. Oni tě nevyhodí a řeknou co a jak.

• Citovat
  • Upravit
636
5.11.16 07:31

Ahoj tak mi bylo řečeno te tam nic nevidí. Ale dost né vyplsdil dr. Naměřil mi cipek 28mm s počínající nalevkou. Z doktora jsem nepojmula dobrý pocit, pro měření cipku povídal ze na to špatně vidi a et záleží doktorům aby me vyšetřovali pohmatem ze se to dělá až pri porodu. Naordinoval mi 3 sáčky magnosovtu a ležet jen na záchod. Me přitom břicho netvrdne a jinak se cítím v pohodě. Dr bylo okolo 60-70 let. Celou noc jsem u toho nespala a zvažují ze dnes zajedu do jiné nem. Na pohotovost jestli se mije diagnóza shodné. Myslíte ze je to dobry? Jsem vydesena z toho pohmatu cipku, zas by mi ho tam vysetrovali pohmatem, mam strach aby to bylo k dobru. Prosím o radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.16 08:03

Zkracující se čípek nemusí provázet tvrdnutí. Ležela bych a v pondělí šla ke svému dr. Zavolej mu ráno. at tam necekas. On tě zná a o tvém nálezu něco ví. Zatím bych fakt poctivě ležela a užívala magnézium. Miminko má ještě spoustu času.

• Citovat
  • Upravit
636
5.11.16 08:44

No ja tam mam sveho dr az v utery

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.11.16 08:50

Pokud budeš ležet, tak klidně v úterý. Pokud máš ale pocit, že jsi nebyla vyšetřena správně, jed znovu. Lékař ale zkracující se čípek pozná. Já bych mu věřila. Lepší, než si něco potom vycitat..

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama