Tukový váček na přirození

Anonymní
18.7.13 14:25

tukový váček na přirození

Ahoj všem, moc Vás prosím o radu, asi před 3 měsícema po revizi dělohy se mi na přirození udělal tvrdej pupínek, nebolí, nesvědí, neřeže, řekla bych, že opar to není, ale je to prostě nepříjemné, třebas při holení a nevypadá to zrovna hezky. Nedavno se mi udělal i druhý hned vedle, je to takové tvrdší a docela vystouplé, nemáte s tím někdo zkušenost? Mám to na velkém pysku. U doktora jsem sice byla, ale kvůli těhotenství a na tohle se uplně zapomněla zeptat, on na to při prohlídce taky nic neřekl, nevím jestli si nevšiml…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

58662
18.7.13 14:34

Je to normální tuková bulka. Dělá se velmi často. pokud Ti překáží, můžou Ti to na chirurgii vyříznout :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 14:39

@martina.se a nevíš, jestli to třeba samo nezmizí? Je to na tak blbém místě, že se mi s tím zrovna nikam moc nechce.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
58662
18.7.13 14:43

Jako já těhle pár bestií mám a nezmizela ani jedna :think: ale mi nějak nepřekážejí, takže nechávám ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 14:43

Nezmizi, ale zkus to vymacknout, mivam stale na stejnem miste, strhnu vrchni vrstvu a vyndam obsah,, neboli to

• Nahlásit
  • Citovat
2410
18.7.13 14:46
@Anonymní píše:
Nezmizi, ale zkus to vymacknout, mivam stale na stejnem miste, strhnu vrchni vrstvu a vyndam obsah,, neboli to

Jezis a jak to jako myslis „strhnu“? Auuuu. Zakladatelko, mela sem taky, jedno z reseni je chira/gyn. ambulance.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 14:47

@martina.se mít to jinde, taky bych to asi nechala, ale tohle je docela nepraktický :mrgreen: každopádně děkuju! Zkusím jestli by mi to nevyřízl doktor..

@Anonymní píše:
Nezmizi, ale zkus to vymacknout, mivam stale na stejnem miste, strhnu vrchni vrstvu a vyndam obsah,, neboli to

tak to si vůbec neumím představit, čím to strháváš? mě přijde, že ať to škrabu nehtama jak chci, tak s tím vůbec nehnu… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.7.13 14:49

@ne-silenamatka asi se tomu nevyhnu… zkusím to na příští kontrole nejdříve na doktora na gyndě, jestli by mi to nečím neodřízl a jinak asi fakt budu muset..

• Nahlásit
  • Citovat
58662
18.7.13 14:50
@Anonymní píše:
šmajrá, sadista.. já bych toto nedala, jednou jsem zkusila, málem jsem umřela bolestí.. nééé :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
18.7.13 15:10
@Anonymní píše:
@martina.se mít to jinde, taky bych to asi nechala, ale tohle je docela nepraktický :mrgreen: každopádně děkuju! Zkusím jestli by mi to nevyřízl doktor..tak to si vůbec neumím představit, čím to strháváš? mě přijde, že ať to škrabu nehtama jak chci, tak s tím vůbec nehnu… :zed:

jeste to jde vytahnou jehlou (bud propichnout a vymackat nebo vytahnout strikackou) jestli si teda dostatecny sadista :-) ja to teda nemam nikde..ale ma toho furu manzel a psi.. a namazat pak treba framykoinem aby se to nepodebralo…pripadne se teda sverit do rukou lekaru :mrgreen: samo to nikde nikomu nezmizelo zatim…spis maji obcas tendenci se zvetsovat pripadne se obnovovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58662
18.7.13 15:13

@mikitaa nejsem sadista :mrgreen: dokud mi to nepřekáží, má povoleno to u mě vegetit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 15:33

No a nejsou to náááhodou kondelomata?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.13 17:17

@Alexiss.88 já vůbec nevím… teď jsem o tom něco přečetla, ale mám stálého partnera, intimní hygienu také dodržuji, teď snad ještě více, když jsem těhotná, nevím, kde bych k tomu přišla… snad to ono není… ale raději se objednám k doktorovi…

• Nahlásit
  • Citovat
18.7.13 17:25

No, já jsem taky těhotná a mám to.. Ale já už to mám dlouho od jinýho partnera. Teď jak je imunita oslabená, zasejc to vylezlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.7.13 17:27

No, já jsem taky těhotná a mám to.. Ale já už to mám dlouho od jinýho partnera. Teď jak je imunita oslabená, zasejc to vylezlo. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama