Bolest beder v mládí

59
27.4.20 16:26

Bolest beder v mládí

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit, jestli jste zažily něco podobného, o radu a názor.
Je mi 24let, děti nemám. Pracuji na soustruhu a dříve jsem musela upínat co jsem zvedla… Do 30kg nebyl problém. Od té doby, již rok mě bolí v bedrech. Začalo to buzením v noci jak když mate zánět ledvin, teď je to ve fázi kdy ležím a nemůžu zvednout nohu, bodá tam když se otočím ve stoje i v sedě, kdyz ležím na zádech, jakoby v levé části lupe a tlačí a hrozně bolí. Často mě (asi z toho) bolí i levá noha třeba celý den. Nebolí ta bedra ale prostě pořád. Jen v některé poloze. Nechci to svádět na práci, může to být i od mých plochých nohou? Přemýšlím o návštěvě doktorky, ale nechci zbytečně zdržovat,,nemocnější" pacienty pokud je to u mě normální stav… :roll: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27.4.20 16:54

Určitě navštívit doktora neurologa. Může to být vyhřezlá ploténka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4452
27.4.20 17:10

Ano plotenka. Nebo zkusit navštívit fyzioterapeuta. Nicméně asi by to chtělo rentgen. Fyzioterapie je spíše následná péče.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.4.20 17:10

@MonikaS1980
Postačí nejprve k obvodní? Mám strach, že mě utlumi lekama a příčina se nevyřeší :(
Je šance to i sama rozhýbat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 17:23
@Nepochopíš píše:
@MonikaS1980
Postačí nejprve k obvodní? Mám strach, že mě utlumi lekama a příčina se nevyřeší :(

Pokud je to plotýnka, tak tu fakt nerozhýbeš. Jdi k obvoďačce, ať ti dá žádanku na CT, pak se uvidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.4.20 17:48
@Nepochopíš píše:
@MonikaS1980

Ploténku určitě sama nerozhybeš a hlavně to ani nedoporučuji, můžeš si ještě víc ublížit. Určitě zajdi k obvodnímu a ta tě stejně myslím pošle na neurologii a tam se dozvíš víc. Pošlou na rentgen, ale tam mě plotenka nebyla vidět až na MR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
27.4.20 18:24

Mockrát děkuji za odpovědi všem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu