Bolest břicha bez menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 10:12
Bolest břicha bez menstruace

Ahoj holky, potřebovala bych radu.. S přítelem se ještě o miminko nesnažíme, čekáme teď na „lepší podmínky“, každopádně bych se za miminko vůbec nezlobila :). Chráníme se spermicidnim gelem, který není až tak stoprocentní a taky jsme párkrát zapomněli :D. Mám hodně dlouhé cykly ( 37 dní - 1. Den menstruace az poslední den" volna " před menstruací, mám to tak od června poté, co jsem v květnu vysadila HA), ale i přesto, že jsou tak dlouhé, tak jsou od začátku na den přesné. Průběh menstruace je vždy takový, že mám PMS tak dva dny předem, v den menstruace mě začne bolet břicho a poté ji do hodinky dostanu. Tentokrát mě ale začalo bolet břicho už tak 4 dny před menstruací, dokonce jsem si už dávala i tampon protože jsem byla přesvědčená, že už je tu, ale nic.. :nevim: Ale bolest jak při menstruaci, jen s tím rozdílem, že mě břicho nebolí v kuse jako normálně, ale spíš jen tak návalově a bolest třeba po pěti minutách zase ustane.. Taky mě hodně bolí prsa, můj klasický příznak menstruace.. Dnes mám oficiálně teprve 1 den zpoždění ale nic nenasvědčuje tomu, že by to přišlo… Dokonce nemám ani klasické sucho, ale spíš takový bílo - průhledný hlen.. Ale zase ho není moc.. Myslela bych si, že můžu být těhotná, kdybych si předevčírem nedělala test, který byl sněhobílý… Nemáte s tím některá zkušenost? :nevim: děkuji za každý názor :)

Reakce:
terkam1
Ukecaná baba ;) 1044 příspěvků 12.10.16 10:32

Řekla bych že jste těhotná… já dokonce nosila 4 dny menstruační kalíšek jak jsem měla pocit, že budu menstruovat… ještě zkuste test za několik dní

Namby
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.10.16 10:47

Ahoj udělej si test za pár dní. Já čekala MS 10 a test jsem si dělala 14 a už tam byla skoro dálnice :). Tak pevný nervy a ať to vyjde tak jak si přeješ ;). A dej třeba pak i vědět

Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 10:48

@terkam1 mně se to právě moc nezdá vzhledem k dlouhým cyklům a vzhledem k tomu testu, každopádně ještě zkusím za pár dní. :)

Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 10:56

@Namby mimčo bych si fakt přála, už párkrát jsem měla podezření ze jsem těhotná ale ty negativní testy jsou deprimující a nevěřím že by se teď zadařilo :roll: určitě dám vědět :)

LucianS
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.10.16 11:04

@Terez.nnkbff Jo, tak tenhle divny pocit jsme mela cele prvni tehotenstvi. Takze kdyz mi pred tremi tydny zaclo byt (mimojine),,na menstruaci" a menstruace nikde, bylo by mi hned jasne, o co jde 8)
Radim zopakovat test tak za tyden + koupit lepsi test.

Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 11:09

@LucianS test jsem měla citlivý (10).. Ale je fakt, že jsem si ho dělala a menstruace ještě nebyla opožděná… Jen mě teď napadá, jestli to nemůže být způsobené i antibiotiky, které jsem brala na zánět močového měchýře.. Ale to bych zase neměla tyto „menstruační“ bolesti, ne?.. :think: já si prostě jen nechci dělat nějaké plané naděje.. :)

LucianS
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.10.16 11:23

@Terez.nnkbff aha…ja si vzpominam na slecnu, ktera lezela v nemocnici s tim, ze ma menstruacni bolesti, ale mela k tomu teda uz i horecku a nakonec z toho byl zanet mocaku. Ja sama jsem prodelala uz nespocet zanetu mocovych cest, ale teda menstruacni bolesti jsem pri tom nikdy nemela.
Sama jsem zvedava, co mi povi na gynde. Jdu tam az pristi tyden. Ale tri testy a sest carek, to uz je podezrele :mrgreen: Navic, jakmi stanovi termin, kdyz nemenstruuju :lol: A pred temer dvemi mesici jsem prodelala operaci, tak snad se to stalo az potom…No, bude sranda.
Drzim pesti, at to dopade podle tvych predstav a prani

Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 11:37

@LucianS termín stanoví podle hodnoty hcg (těhotenského hormonu) v krvi a k tomu si vypomůže i datem poslední menstruace apod :) ale stát se může i to, že to špatně vypočítá :D to se stalo moji kamarádce, která zjistila že termín bude o měsíc dřív a na poslední chvíli shanela postýlku a podobně :D no mě to jen palilo při čůrání ale břicho mě nebolelo a tuhle bolest břicha už jsem taky zažila a je to úplně něco jiného :) navíc už jsem zdravá, byla jsem na kontrole, vše je v pořádku a bříško bolí dal :D ještě mě napadly třeba cysty.. Nějak mi nejde doufat že jsem těhotná po těch desítkách negativních testů… :?

LucianS
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.10.16 11:48

No ja nevim. Me u prvniho tehotenstvi datum stanovili podle posledni menstruace a pak to potvrdili po velkem ultrazvuku ve 21.tt (tusim). Posledni MS jsme mela pred prvnim tehotenstvim, takze to asi moc nepomuze. Jsem na to zvedava. Navic muzu mit hcg ovlivnene (mozna) autoimunitnim zanetem stitne zlazy. Teda mozna, fakt nevim.

Nezbyva nez cekat…

LucianS
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 12.10.16 11:50

Jo a ta slecna, tak tu to pri curani pry vubec nepalilo. Dokonce mela v pokoji sitku pomerancu :lol:

Terez.nnkbff
Kecalka 133 příspěvků 12.10.16 12:15

@LucianS ježiš, to byvh nemohla sníst, to bych čůrala žiletky :D tak uvidíš, třeba se strefí přesně :) já jsem fakt zvědavá na sebe, mam doma ještě tři testy tak až dorazím tak si zkusím jeden udělat ještě dnes, třeba by ukázal ducha když něco :D a zbytek treba za týden…

Váš příspěvek
Reklama