Bolest břicha na mateřské

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
2.12.21 10:29

Bolest břicha na mateřské

Zdravím, možná je to hloupé, ale ráda bych znala Vaše zkušenosti. Mám osminěsíčního syna, od porodu jsem žádné problémy v oblasti břicha neregistrovala, občas cvičím, ale ani to nikdy nebyl problém. Jednoduše nemám žádnou výraznou změnu režimu a před týdnem mě začala pobolívat břicho. Dnes mi však při pokusu o sklapovačky začala v pravé dolni části břicha vystřelovací silná ostrá bolest, bolí to i když zvedám syna z postýlky, nebo při jakémkoliv zapojení břišních svalů. Myslíte, že to může být zánět slepého střeva? Možná je to nesmysl, ale nechci nic podcenit a zároveň mi přijde brzo na doktora. Děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12559
2.12.21 10:33

Slepák, kýla, zarazeny prd :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27413
2.12.21 10:37

To bude tim cvičením, po porodu nemáš dělat sklapovacky, najdi si cviky vhodné pro ženy, které rodily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2800
2.12.21 12:30
@Kriss Tina píše:
To bude tim cvičením, po porodu nemáš dělat sklapovacky, najdi si cviky vhodné pro ženy, které rodily.

8 měsíců po vaginální porodu do teď bez zdravotních problémů může cvičit cokoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
2.12.21 21:57

@Margit9 pokud za dva týdny dostaneš menzes tak vítej ve světě těch co po porodu citi ovulaci. Me se vrátila ms cca po půl roce a první ovulace jsem myslela, ze mám snad slepak jak to bolelo. Ono to jeden den kulminuje a pak jako kdyz utne. O mesici bylo jasno kdyz najednou Bolel druhy vajecnik. Poslední ovulaci jsem cítila pro každém nádechu a došlapu. Jsem 15tt a ušetřila za ovu testy. Pokud to začalo už minuly týden tak mi to na svaly úplně neprijde. A u slepaku by to bylo echt blbě a horečka. To není jen pobolivani

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
2.12.21 22:16
@hospodki píše:
@Margit9 pokud za dva týdny dostaneš menzes tak vítej ve světě těch co po porodu citi ovulaci. Me se vrátila ms cca po půl roce a první ovulace jsem myslela, ze mám snad slepak jak to bolelo. Ono to jeden den kulminuje a pak jako kdyz utne. O mesici bylo jasno kdyz najednou Bolel druhy vajecnik. Poslední ovulaci jsem cítila pro každém nádechu a došlapu. Jsem 15tt a ušetřila za ovu testy. Pokud to začalo už minuly týden tak mi to na svaly úplně neprijde. A u slepaku by to bylo echt blbě a horečka. To není jen pobolivani

Cyklus mi tak vychází, je pravda, že od porodu mám při MS bolesti, což jsem nikdy neměla, ale tohle mě nenapadlo, je to teda šílený, ale nejspíš to tak bude, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
2.12.21 22:32
@hospodki píše:

Mám to samé je to strašný, bolí to víc než MS :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5135
3.12.21 05:03

@Cekk já třeba nemám žádný pms ani ms bolesti, podle toho ze se objeví pms poznám ze jsem tehotna :lol: ale ta ovulace je peklo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat